Ginkluoti nusikaltėliai bandė pagrobti ir apiplėšti kurjerį, bet autobusiuke pasislėpusių „Aras“ kovotojų jie nesitikėjo

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai sulaikė tris jaunuolius, ketinusius apiplėšti kurjerį.

Sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai gavo duomenų, kad kovo 8 d. Ukmergės rajone planuojamas ginkluotas plėšimas. Pagal pareigūnų disponuojamą informaciją – kurjerį prekės pristatymo metu turėjo užpulti plėšikai, surišti, apiplėšti ir laikinai pagrobti, kad nusikaltėliai galėtų neskubėdami pasislėpti ir paslėpti įkalčius.

Pareigūnai, įvertinę ir apdoroję gautą informaciją, suskubo veikti – vietoj kurjerio į automobilį pasodino Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos specialiai paruoštą pareigūną, o į mikroautobuso vidų ‒ „Aro“ kovotojus.

Nusikaltėlių nurodytoje vietoje Ukmergės rajone pareigūnai veikė žaibiškai. Rinktinės „Aras“ kovotojai ant žemės suguldė į planuotą plėšimą atvykusius du Širvintų rajono gyventojus – septyniolikametį ir dvidešimt dvejų metų vaikiną.

Tęsdami pradėtą operaciją, pareigūnai Širvintose sulaikė ir jų bendrininką – dvidešimt trejų metų jaunuolį. Visi jie uždaryti į areštinę, šiandien bus kreiptasi į teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės ‒ suėmimo jiems skyrimo. Šio, ir kitų sunkių nusikaltimų organizatorius, vadovavęs vykdytojams nuotoliniu būdu, pasislėpė, bet kriminalistai įsitikinę, kad neilgam.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už padarytą ginkluotą plėšimą numato laisvės atėmimo bausmę nuo dvejų iki dešimties metų.

Vilniaus apskr. VPK informacija

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto