Girtas jaunuolis padarė eismo įvykį ir pasišalino iš jo palikęs sužeistą keleivį

Gegužės 30 dienos naktį, apie 22.15 val., Kaišiadorių rajone, Medinių Strėvininkų kaime, Strėvos gatvėje vyro (gimusio 2002 m.), vairuojamas automobilis „Audi 80“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į šalia kelio stovėjusį akmenį bei vertėsi. Vairuotojas iš eismo įvykio pasišalino, tačiau netrukus buvo sulaikytas.

Eismo įvykio metu nukentėjo bendrakeleivis (gimęs 1972 m.). Dėl patirtų sužalojimų automobilio keleivis buvo pristatytas į gydymo įstaigą. Vairuotojas buvo sulaikytas policijos pareigūnų ir išvežtas į gydymo įstaigą apžiūrai. Nustatyta, kad vyras nėra įgijęs teisės vairuoti transporto priemones, taip pat jam alkoholio matuokliu nustatytas 1,07 prom. girtumas.

Į įvykio vietą taip pat buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai. Pareigūnai jiems pranešė, kad iš automobilio apvirtusio automobilio „Audi“ rūksta dūmai, gali tuoj užsidegti. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad degimo pavojaus nebuvo.

Atvertus automobilį „Audi 80“ ugniagesiai atjungė akumuliatorius ir patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies po eismo įvykio ant kelio patekusį akmenį.

Naujienos iš interneto