Gražinkis, švęsk ir tobulėk, Mikalaučiškių bendruomene!

Nors esame maži, mūsų bendruomenėje yra 22 nariai ir rajono pakraštyje, bet esame aktyvūs, žingeidūs ir linksmi. Šiais metais vykdėme projektą „Gražinkis, švęsk ir tobulėk, Mikalaučiškių bendruomene!“ kurį finansavo Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija, pagal Žemės ūkio ir kaimo plėtros programą.

Kadangi mūsų bendruomenė turi gražias ir gilias susibūrimo bei bendrų švenčių šventimo tradicijas, tad svarbu, kad susibūrimo vieta praktiškiau tam tarnautų ir nebūtų vien šalta, su tarybinius laikus menančia sienų spalva. Šio projekto dėka pasidarėme bendruomenės patalpos einamąjį remontą, pritaikėme patalpas bendrai bendruomenės narių veiklai.

Viena iš gražiausių mūsų bendruomenės švenčių, pritraukiančių ne tik bendruomenės narius, bet ir atostogaujančius ir į svečius atvykstančius aplinkinius, yra Žolinių šventė, kurią paprastai pradedame šv. Mišiomis ir baigiame su koncertu, padėkomis ir bendru pasivaišinimu.

Kiekvienais metais stengiamės, kad bendruomenės branduolys, kuris labiausiai rūpinasi bendruomenės gyvenimu, tobulėtų, o tai siekiame per keliones. Šiais metais vykome į Trakus, aplankėme Trakų pilį, ne iš vieno išgirdome, kad paskutinį kartą buvo dar mokyklos laikais. Pasiplaukiodami laivu padėkojome vieni kitiems už bendrystę, už pastangas burti, rūpintis bendruomene, buvo išsakytos ir svajonės, ką galėtume nuveikti kitais metais.

O kad mūsų žmonės atviri ir nuoširdūs, kad mūsų kraštas tikrai gražus, netoli ir Čiobiškio keltas, Laukagalio akmuo, įspūdingas Budelių piliakalnis ant Neries kranto, atvykite ir įsitikinsite patys.

Asociacijos „Mikalaučiškių bendruomenės“ valdybos pirmininkas
Nerijus Ramanauskas