Greitkelyje ties Vieviu susidūrus dviems automobiliams į ligoninę išgabenti trys mažamečiai

Skaudi nelaimė įvyko šeštadienio popietę greitkelyje Kaunas – Vilnius, ties Vieviu. 15 val. 46 min. specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad susidūrė BMW ir Renault markės automobiliai.

Atvykus į nelaimės vietą greitosios medicininės pagalbos ekipažams, jie į ligoninę išvežė tris mažamečius vaikus ir vieną suaugusį. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Kaip pasakojo eismo įvykį matę liudininkai, BMW automobilis slidžiu keliu lėkė stipriai viršydamas greitį ir keldamas pavojų kitiems eismo dalyviams. Pasak vienos liudininkės, BMW pro juos pralėkė maždaug 140 km/h greičiu, kai tuo tarpu toje vietoje yra leidžiamas 100 km/h greitis.

Kitas eismo įvykį matęs liudininkas, kuris sustojo pagelbėti nukentėjusiems, pasakojo, kad prieš tai tas pats BMW automobilis vos neįvažiavo jam pačiam į galą. Pasak jo, iš BMW automobilio išlipęs vyras buvo akivaizdžiai neblaivus – nuo jo trenkė alkoholiu. Kaip liudininkams „gyrėsi“ pats BMW automobilyje buvęs vyras – jis skriejo 190 km/h greičiu.

Naujienos iš interneto