Gudienoje ugniagesiai padėjo išgelbėti katiną, o Žiežmariuose – neklaužadas vaikus

Be ugniagesių gelbėtojų – nė žingsnio. Jie visuomet pasirengę pagelbėti rizikuodami savo gyvybę tiek dėl kitų žmonių turto, tiek ir gelbstint gyvūnus. Juk ir jiems kartais prireikia žmonių pagalbos.

Lapkričio 7 dienos popietę, 12 val. 32 min., ugniagesiai gavo prašymą iš Gyvūnų globėjų asociacijos darbuotojo, kad reikalinga pagalba iškelti iš medžio katiną. Atvykę į Gudienos kaimą, Instituto g. 2 ugniagesiai gelbėtojai autokopėčiomis pasikėlė į 20 metrų aukštį ir iškėlė medyje įstrigusį kačiuką, kuris buvo perduotas Gyvūnų globos asociacijos darbuotojui.

Tuo tarpu Žiežmariuose ugniagesiams teko auklių vaidmuo. 19 val. 53 min. buvo gautas pranešimas, kad Žiežmariuose, Melioratorių g. 13 reikia pagalbos patenkant į butą. Pranešėjas pranešė, kad penkų ir šešių metų vaikai užsirakino namuose, neįleidžia pranešėjo ir jam niekaip nepavyksta įkalbinti vaikų, kad šie atrakintų duris. Pranešėjo turimo kopėčios per trumpos, nesiekia antro aukšto praviro lango per kurį būtų galima įlipti.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai pro pravirą langą pateko į butą, atrakino duris ir įleido buto savininką. Vaikams nieko nebuvo nutikę.

Naujienos iš interneto