„Gyva lėle“ vadinama Valeria Lukyanova parodė savo darbo sporto salėje rezultatus

Ko gero daugelis iš jūsų esate matę ar bent jau girdėję apie 31-ių metų ukrainietę Valeria Lukyanova, kuri dėl savo išvaizdos yra vadinama „gyva lėle“.

Valeria ne kartą buvo atvykusi ir į Lietuvą, kur ją buvo galima pamatyti keliose pramoginėse televizijos laidose.

„Gyva lėle“ V. Lukyanova yra vadinama ne šiaip sau, o dėl savo išvaizdos, kuri yra panaši į mergaičių mėgstamą lėlę Barbę.

Internete daugybė žmonių aptarinėja šios merginos kūną bei išvaizdą ir kelia įvairiausias teorijas, kad Valeria yra pašalinusi kelis šonkaulius ir turėjusi daugybę plastinių operacijų. Tačiau visiems šiems žmonėms Valeria atkerta, kad vienintelis jos kūne dirbtinis dalykas yra jos krūtys, o visą kitą ji pasiekė intensyviai sportuodama ir laikydamasi specialios dietos.

Tam, kad būtų kuo panašesnę į gyvą lėlę, ji kiekvieną dieną po kelias valandas praleidžia prie veidrodžio darydamasi makiažą, kuris sudarytų įspūdį, jog jos akys yra labai didelės bei naudodama spalvotus kontaktinius lęšius.

Savo socialinėse paskirose Valeria Lukyanova turi daugybę gerbėjų, kurie ją seka ir su kuriais ji dalinasi savo nuotraukomis tiek iš savo kelionių, tiek iš savo sporto treniruočių.