Į gaisrą Stasiūnuose ugniagesiams teko siųsti ir autokopėčias

Balandžio 18 dienos vakarą, 20 val. 9 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Stasiūnų kaime, Tiesos gatvėje užsidegė kaminas, matyti liepsna. Po 13 min. nuo gauto iškvietimo atvykus pirmiesiems ugniagesiams gelbėtojams iš kamino kilo žiežirbos ir krito ant stogo, patalpos buvo neuždūmintos.

Pats namas mūrinis, 10×10 m dydžio, 2 aukštų, perdanga gelžbetoninė, stogas šlaitinis, dengtas šiferiu.

Ugniagesiams jau esant gaisro vietoje pradėjo rūkti apšiltinimo medžiaga prie kamino, užgesinti su autocisterna nebuvo galima, tad į pagalbą buvo iškviestos autokopėčios. Saugant namą nuo liepsnų ugniagesiams teko nuardyti apie 2 m² kamino apšiltinimo medžiagos.

Ne ką mažesnis galvos skausmas pavasarį ugniagesiams buvo ir degančios pievos. Vienas iškvietimas dėl degančių pievų buvo gautas ir vakar.

18 val. 1 min. buvo pranešta, kad Pravieniškių kaime, Pravieniškių gatvėje, už seniūnijos dega žolė. Norisi tik pasidžiaugti, kad gyventojai vis dažniau stengiasi ir patys užgesinti degančias pievas, bet ne vien laukia ugniagesių. Taip nutiko ir šį kartą. Nors į nurodytą vietą ugniagesiai atvyko per 14 min., bet jų pagalbos jau nebeprireikė – žolė jau buvo užgesinta.