Į gaisravietę vykstantys ugniagesiai užfiksavo galingą sprogimą. Gaisravietėje rastas vyro lavonas (video)

Kad vykdami į kiekvieną iškvietimą ugniagesiai rizikuoja savo pačių gyvybėmis žino visi. Tačiau, kad ir kaip tobulai būtų viskas suorganizuota, niekada negali žinoti, kas gali nutikti po akimirkos. Vieną akimirką tu gali bandyti įeiti į degantį namą, o kitą akimirką tave gali tiesiog sudraskyti degančiame name sprogęs dujų balionas.

Laimei, šiame vaizdo įraše, kuriuo pasidalino vienas socialinio tinklo naudotojas, dujų baliono sprogimas įvyko keliomis akimirkomis anksčiau, negu atvyko ugniagesiai.

Vasario 20 dienos vakarą, apie 19 val., ugniagesiams buvo pranešta, kad Kalvarijos seniūnijoje, Kreivukės kaime, Žygimantų gatvėje dega lauko virtuvė. Į gaisro vietą buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos. Atvykstant pirmosioms priešgaisrinės gelbėjimo pajėgoms, vienoje autocisternoje įrengtas vaizdo registratorius užfiksavo galingą sprogimą, kuris nušvietė visą padangę.

Atvykus lauko virtuvė degė atvira liepsna. Pats pastatas medinis, stogas dengtas šiferiu. Darbą nedelsiant pradėjo dvi ugniagesių gelbėtojų grandys, sudarytos iš keturių ugniagesių, su kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis.

19 val. 42 min. ugniagesiai rado visiškai sudegusį vyro, gimusio 1968 m., kūną.

Gaisro metu sudegė lauko virtuvė ir prie jos priblokuota medinė malkinė. Ugniagesiams pavyko išgelbėti nuo liepsnų šalia stovintį medinį namą.

Laimei, kad sprogimas įvyko anksčiau ir nepareikalavo ugniagesių gelbėtojų aukų.

Štai kas liko iš sprogusio gamtinių dujų baliono:

sprogęs dujų balionas