Į Lietuvą grįžta vasariški orai

Antradienį, kaip ir pirmadienį, Lietuvoje orai beveik nesikeis. Naktį vietomis, dieną vėl daug kur numatomi vasariški trumpi lietūs, griaudės perkūnija. Išliks labai šilta ir tvanku. Naktį temperatūra vos pažemės iki 14–19 laipsnių, dieną, kaip ir pirmadienį, pakils iki 23–28 laipsnių šilumos. Numatomi ramūs, su silpnu vakarinių krypčių vėju orai, tik perkūnijos metu vėjo gūsiai pasieks 15–17 m/s.

Trečiadienį slėgis kils, lis mažiau, trumpai palis ne visur, tik kai kuriose vietovėse. Kur ne kur gali sugriaudėti. Temperatūra beveik nesikeis, dieną gaiviau bus tik prie jūros – 20–22 laipsniai.

Ketvirtadienio naktį lietaus tikimybė maža, tačiau dieną visai be lietaus neapsieisime, vietomis gali šiek tiek trumpai palyti. Naktį atvės iki 12–17 laipsnių. Su silpnu vėju kai kur tvyros rūkas. Diena, kaip ir anksčiau numatoma labai šilta.

Penktadienį per mūsų šalį praslinks atmosferos frontas, daug kur palis, vyraus trumpi lietūs, taip pat tikėtina perkūnija, o jos metu gūsingas vėjas. Naktis turėtų būti truputį šiltesne negu praėjusi, o dieną orai atvės, temperatūra neviršys 20–25 laipsnių.

Savaitgalį tarpais lis,  bus pora laipsnių šilčiau.

orai.lt

Naujienos iš interneto