Į Pravieniškes kaliniams draudžiamus daiktus veža ir sunkvežimiais

Rugpjūčio 20 d., apie 11.40 val., 3-iame sektoriuje Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnui stebint bei atliekant transporto priemonės į nuteistųjų parduotuvę atvežtų prekių patikrinimą, staiga pribėgo nuteistasis ir iš po mašinos paėmė du kvadratinius vamzdžius.

Pareigūnui operatyviai sureagavus, nuteistasis su vienu vamzdžiu buvo sulaikytas, antrąjį, deja, spėjo permesti kitiems nuteistiesiems į lokalinį sektorių. Teritorijos ir patalpų apžiūros metu jo rasti nepavyko.

Kvadratiniai vamzdžiai su uždengtais galais (matmenys apie 400X100X100) magnetais buvo pritvirtinti prie transporto priemonės rėmo. Pareigūnų paimtame vamzdyje rastas didelis kiekis nuteistiesiems turėti draudžiamų daiktų:  21 mobiliojo ryšio telefonas, 6 SIM kortelės, 6 vienkartiniai švirkštai, 10 švirkštų adatų, 1 laisvų rankų įranga ir 1 mobiliojo ryšio telefono įkroviklis.

Nepasimoko ir nuteistųjų artimieji

2015 m. rugpjūčio 18 d., apie 12.00 val., į trumpalaikį pasimatymą su nuteistuoju, bausmę atliekančiu 3-iame sektoriuje, atvyko pilietė D. B. Prieš suteikdami pasimatymą, pareigūnai atliko pilietės patikrinimą bei jos asmeninių daiktų apžiūrą. Apžiūros metu pilietės D. B. kosmetinėje rastas mobiliojo ryšio telefono įkroviklis ir ausinės. Tą pačią dieną į trumpalaikį pasimatymą su nuteistuoju, bausmę atliekančiu 3-iame sektoriuje, atvykusios pilietės I. R. patikrinimas bei  jos daiktų apžiūra baigėsi taip pat nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų radimu – pilietės I. R. rankinėje rasta SIM kortelė „PILDYK“ ir kortų kaladė.

Apie įvykius informuotas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato budėtojas. Į pasimatymus atvykusios pilietės D. B. ir I. R.  ir transporto priemonės vairuotojas R. S. su paimtais draudžiamais nuteistiesiems daiktais perduoti policijos pareigūnams.