Į Pravieniškių atvirąją koloniją negrįžęs nuteistasis suskubo vėl lengvai „užsidirbti“: iš senolės išviliojo 4,5 tūkst. eurų

Šiandien Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Dainavos policijos komisariato ir Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du vyrus, kurie, kaip įtariama, iš senjorės, apgaulės būdu, išviliojo 4,5 tūkst. eurų. Maža to, vienas iš vyrų tik prieš dieną buvo „pasprukęs“ iš pataisos namų-atvirosios kolonijos, tad vietoje bausmės vykdymo, tik dar labiau papildė savo nusikalstamų veikų sąrašą.

Kovo 31 d. apie 15.25 val. Kaune, Birželio 23-osios g., Kauno policijos pareigūnai sulaikė du vyrus (g. 2001 m., g. 1984 m.), kurie, kaip įtariama, buvo nusitaikę į garbingo amžiaus sulaukusios senjorės santaupas – siekiančias ne vieną tūkstantį eurų. Abu vyrai policijos pareigūnams gerai žinomi – jie jau yra teisti už panašias nusikalstamas veikas. Be to, vienas iš vyrų kovo 30 d. laiku negrįžo į Pravieniškių pataisos namus – atvirąją koloniją, todėl buvo ieškomas teisėsaugos pareigūnų.

Kauno apskr. VPK  Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai dėl sukčiavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 2 d. Už tai gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokuroras.

Kauno apskrities policijos pareigūnai įspėja gyventojus būti atsargiais ir budriais, nepasitikėti nepažįstamais asmenimis, neįsileisti jų į namus ir, žinoma, apie galimas grėsmes įspėti ir savo vyresnius artimuosius.