Į prie patikros punkto stovinčių automobilių koloną įsirėžė sunkvežimis: liepsnose žuvo žmogus

Baisi tragedija šiandien įvyko Vilniaus apskrityje. Kaip informavo Bendrasis pagalbos centras, šiandien, 17.46 val., Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus rajone, Avižienių seniūnijoje, Užubalių kaime, Ukmergės gatvėje vilkikas atsitrenkė į prie patikros punkto stovinčių automobilių koloną. Po susidūrimo užsidegė vilkiko kabina.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos Vilniaus  priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus  apskrities vyriausiajam policijos komisariatui. Deja, bet aukų išvengti nepavyko. Staigiai įsiplieskus liepsnoms š vilkiko kabinos ištrauktas sudegusio vyro kūnas, o keleivis perduotas medikams.

Kaip vėliau informavo Policijos departamento atstovai, į krovininį automobilį atsitrenkė iš pasakos važiavęs sunkvežimis, į kurio galą nesuspėjęs sustabdyti atsitrenkė dar vienas vilkikas. Eismo įvykio metu įsiplieskė liepsnos, kuriose žuvo sunkvežimio vairuotojas. Taip pat nukentėjo paskutinio krovininio automobilio vairuotojas, kuris dėl įvairių sužalojimų išvežtas į ligoninę.

Po smūgio vieno vilkiko vairuotojas buvo įkalintas transporto priemonėje – jam įstrigo kojos, dėl ko, deja, jam išsigelbėti nepavyko.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto