Idėjos jaunuolio kambario dekoravimui

Kai vaikas virsta paaugliu, jam arba jai įtikti bei juos nustebinti pasidaro daug sudėtingiau. Dauguma dovanų sulaukia ganėtinai šaltų reakcijų, o kitos idėjos dažnai palydimos vangiomis replikomis arba užverstomis akimis bei dejonėmis. Taip jau yra. Nieko čia nepakeisi, bet jaunuoliai irgi yra be galo mūsų mylimi, todėl norisi rasti bendrų veiklų ir sąlyčio taškų, kur būtų galima sutarti. Vienas dalykas, į ką vertėtų atkreipti dėmesį yra kambario dekoras bei išvaizda. Žmogui augant ir bręstant, kinta jo(-s) pomėgiai, tad jų kambarys irgi turėtų kisti. Jeigu ant jų kambario sienų vis dar tapetai su meškučiais arba lėlytėmis, juos reikėtų keisti. Taip pat yra ir kitų dizaino bei dekoracijos sprendimų, kurie gali patikti ir būti įdomūs jaunuoliams.

Fototapetai

Įžangoje paminėjome tapetus, kurie neturėtų būti vaikiški ir/arba nuobodūs. Jaunuoliams patrauklus sprendimas yra fototapetai, kurie ne tik atrodo gražiai bei išskirtinai, tačiau ir leidžia išreikšti savo pomėgius bei savo asmenybės bruožus. Tai nėra labai brangus sprendimas. Priešingai, būtų galima teigti, kad už unikalų vaizdą kambaryje nereikia mokėti daug. 

Pakabinamas krėslas arba sėdmaišis

Darbui tinkama kėdė ne visada yra labiausiai jaunuoliams patinkantis sprendimas. Galų gale, juk ne visada norisi sėdėti prie stalo, kada žiūrimi vaizdeliai per YouTube, klausoma muzika arba veikiama kažkas kito. Dėl to verta rinktis sėdmaišį arba įrengti kiek nestandartinį pakabinamą krėslą. Būtent pastarieji krėslai yra labai populiarūs užsienyje, dažniausiai JAV. Toks krėslas yra be galo stilingas bei tikrai patiks jaunuoliams, mat atrodys kiek kitaip ir tikrai patrauks akį.

Daugiau vietos drabužiams

Beveik visi paaugliai (ypač merginos) vyresniame amžiuje ir paauglystėje nori turėti daugiau drabužių. Drabužiai tampa pagrindine saviraiškos bei maišto prieš „senąją“ tvarką, forma. Dėl šios priežasties spinta pasidaro labai reikalingu baldu. Jeigu jaunuoliai jos neturi, ją būtinai reikėtų įsirengti arba, jeigu ji yra maža – padidinti.

LED juostos

Tai bus modernus ir šiuolaikiškas apšvietimo bei atmosferos kūrimo sprendimas. LED juostos, kada įjungtos, labai primena naktinį klubą ir sukuria tikrai šiuolaikišką atmosferą. Tokių juostų ryškumą bei spalvas galima lengvai reguliuoti ir keisti pultelio pagalba, o tamsoje tai atrodo tikrai įspūdingai.

Vieta darbui/mokslams

Svarbu, kad jaunuoliai turėtų vietą mokytis bei dirbti. Stalas bei patogi kėdė bus svarbūs dar ilgus metus, todėl reikia, kad būtų išugdyti tinkami darbo įpročiai. 

Nr. 20/8

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto