Ieškomas Kaišiadoryse dingęs jaunas vyras

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai tęsia dingusiojo Gedimino Papiliausko (gim. 1996 m.) paiešką, kuris vasario 25 d. apie 16.00 val. išėjo iš namų, esančių Kaišiadoryse, Vėjų g., ir iki šiol nesugrįžo.

Vyro požymiai: apie 190 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, tamsiai rudų, vidutinio ilgio plaukų. Vilkėjo mėlynos spalvos bliuzonu, žydrais marškinėliais, juodos spalvos sportinėmis kelnėmis, avėjo baltos spalvos sportbačiais. Vyras turi sveikatos sutrikimų.

Šeimos narių teigimu, neatmetama prielaidos, kad sūnus galėjo įsėsti į traukinį ar stabdyti pakeleivingas mašinas ir nuvykti į Vilnių. Gediminas išėjo iš namų su savimi nepasiėmęs nei asmens tapatybės dokumentų, nei mobiliojo ryšio telefono.

Kaišiadoriečiams.lt žiniomis, vasario 27 dieną į orą Gedimino paieškoms buvo pakeltas ir sraigtasparnis, kuriuo apžiūrėtos Kaišiadorių apylinkės, tačiau paieškos rezultatų nedavė.

Asmenis, ką nors žinančius apie dingusiojo Gedimino Papiliausko buvimo vietą, ar galinčius suteikti reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK  tel. (8 37) 303 450, (8 346) 67 827 arba rašyti el. paštu giedrius.jusas@policija.lt.