Informacija dėl kauno apylinkės teismo darbo organizavimo

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimą „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, Kauno apylinkės teisme laikinai nuo 2020 m. lapkričio 9 d. sustabdomas tiesioginis asmenų aptarnavimas.

Nuo lapkričio 9 d. teismo lankytojų aptarnavimas vyks tik nuotoliniu būdu (telefonu, elektroniniu paštu, per elektroninių paslaugų portalą – EPP, kitomis pasirinktomis nuotolinio ryšio priemonėmis ar paprastu paštu).

Kauno apylinkės teismo kontaktai:

KAUNO APYLINKĖS TEISMO KAIŠIADORIŲ RŪMAI

El. paštu kaisiadoriu.rumai@teismas.lt

telefonu (8 346) 51 993 bei tinklalapyje https://kauno.teismai.lt/ esančiais kontaktiniais telefonais

paštu: Gedimino g. 87, LT-56144 Kaišiadorys.

INFORMUOJAME, kad į teismą tiesiogiai atvykti galima tik tuo atveju, kai asmuo yra šaukiamas į teismo posėdį. Į teismo posėdį griežtai draudžiama vykti asmenims turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz. karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Atvykusiems į teismą yra matuojama temperatūra, į teismo pastatą nebus įleidžiami karščiuojantys ar infekcijos požymių turintys asmenys, taip pat nebus neįleidžiami asmenys, atsisakę matuotis temperatūrą.

Patekus į teismo patalpas būtina dezinfekuoti rankas, dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), laikytis kitų higienos reikalavimų (kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.);

Teismo patalpose esantys asmenys (procese dalyvaujantys asmenys) privalo laikytis ne mažesnio nei 2 (dviejų) metrų atstumo tarp asmenų;

PRAŠOME, jog į teismą atvyktų ir posėdžiuose dalyvautų tik teismo kviesti asmenys, į posėdį atvykstant prie paskirtos teismo posėdžio salės, likus ne daugiau kaip 10 min. iki posėdžio pradžios.

PRIMENAME, jog visi procesiniai dokumentai teismui (visiems teismo rūmams) pateikiami tik per Lietuvos elektroninių paslaugų portalą (EPP) arba kitomis pasirinktomis nuotolinio ryšio priemonėmis ar paprastu paštu).

PRANEŠAME, kad teismo posėdžiai bylose, nagrinėjamose žodinio proceso tvarka, organizuojami tik nesant galimybės užtikrinti proceso dalyvių dalyvavimą teismo posėdyje nuotoliniu būdu vaizdo konferencijų programa ZOOM ar kt., kai tai susiję su būtinų proceso veiksmų atlikimu nagrinėjamose bylose (pavyzdžiui, dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo/pratęsimo, vaiko paėmimo iš nesaugios aplinkos ir pan.).

INFORMUOJAME, kad teismo lankytojai, proceso dalyviai, advokatai ir prokurorai apie pakeistą teismo darbo organizavimo tvarką, atšauktus posėdžius bus informuoti įstatymo nustatyta tvarka.

Asmenims, pageidaujantiems susipažinti su nagrinėjamomis ar išnagrinėtomis bylomis, privaloma išankstinė registracija:

KAUNO APYLINKĖS TEISMO KAIŠIADORIŲ RŪMUOSE: GEDIMINO G. 87, KAIŠIADORYS, TEL. (8-346) 51993