Informacija dėl koronaviruso infekcijos Kaišiadorių rajone

Kaišiadorių rajono savivaldybėje iki šiol buvo nustatyti 4 susirgimo koronaviruso atvejai. Pirmasis koronaviruso atvejis Kaišiadorių rajone buvo patvirtintas asmeniui, kuris kovo 24 dieną grįžo lėktuvu iš Londono (Liutono oro uosto) į Kauno oro uostą Karmėlavoje, ir iš ten nuvežtas tiesiai į asmenų izoliavimui skirtas patalpas Roko sodyboje, kur kovo 28 dieną (šeštadienį) paimto tepinėlio rezultatas buvo teigiamas.

Po kelių dienų, balandžio 3 dieną, buvo pranešta apie antrą COVID-19 atvejį mūsų rajone. Šį kartą virusas buvo nustatytas rumšiškiečiui, neseniai grįžusiam iš JAV, kuris kreipėsi į karščiavimo kliniką Kaune, jam buvo atliktas testas ir gautas teigiamas atsakymas. Grįžęs iš užsienio asmuo savivaldybės patalpų neprašė ir karantinavosi namuose.

Balandžio 6 dieną buvo pranešta apie dar du patvirtintus koronaviruso atvejus mūsų rajone. Kaip ir buvo galima tikėtis, trečiuoju užsikrėtusiu asmeniu tapo moteris iš Rumšiškių, kurios vyrui jau buvo patvirtinta koronaviruso infekcija. Ketvirtas koronavirusu mūsų rajone užsikrėtęs žmogus kovo 29 dieną grįžo iš Londono. Asmuo buvo izoliuotas savivaldybės paskirtoje vietoje.

Laimei, šiandien jau oficialiai patvirtinta, kad visi šie keturi asmenys, kurie sirgo koronavirusu – pasveiko.

Šiuo metu savivaldybės paskirtose patalpose yra izoliuoti 7 asmenys. Iš viso savivaldybės paskirtomis patalpomis saviizoliacijai pasinaudojo 44 asmenys.

Kaišiadorių rajono savivaldybė suteikė 420 konsultacijų dėl saviizoliacijos ir 431 konsultaciją dėl COVID-19 ligos.