Informacija norintiems tapti vaiko globėjais/įtėviais

Ar žinote, kad galite išpildyti didžiausią vaiko, netekusio savo tėvų, svajonę – turėti šeimą? Ar kada pagalvojote, jog globojamo ar įvaikinto vaiko auginimas gali pakeisti ir praturtinti jūsų gyvenimą? Gal būt, jūs nesusilaukiate savo vaikų ir tyliai svarstote apie galimybę įsivaikinti? O gal jūsų vaikai jau užaugo, paliko namus ir kuria savo gyvenimą, o jūs jaučiatės stiprūs ir pajėgūs užauginti dar vieną ar du vaikus?

Siūlome žengti pirmąjį žingsnį ir atvykti į būsimųjų globėjų ir įtėvių mokymus.

Besiruošiantiems tapti globėjais ar įtėviais, į daugybę vaiko raidos, elgesio, auklėjimo  klausimų padeda atsakyti nuo 2008 metų veikianti būsimųjų globėjų ir įtėvių rengimo programa GIMK. Mokymų metu būsimieji globėjai ir įtėviai ne tik įgyja žinių, bet ir pasitikrina savo gebėjimus auginti į šeimą priimtą vaiką.

Informuojame, kad 2015 m. rugsėjo 18 d. prasidės būsimųjų globėjų ir įtėvių mokymai, kuriuos organizuoja VšĮ Psichologinės paramos ir konsultavimo centras. Norinčius dalyvauti mokymuose ar tik pasikalbėti apie vaiko globą/įvaikinimą, prašome kreiptis į Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių, Bažnyčios g. 4, Kaišiadorys, 111, 112 kabinetai,  tel. (8 346) 20471, (8 346) 20297, arba į VšĮ Psichologinės paramos ir konsultavimo centrą, Laisvės al. 38c, Kaunas, tel. (8 609) 80270.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto