Girtų bėglių nesustabdė net pareigūnų šūviai

Liepos 6 dienos vakarą apie 22 val. 14 min. buvo gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Domeikavos kaime, į automobilį „Mercedes Benz“ įsėdo du akivaizdžiai neblaivūs asmenys ir nuvažiavo link Vandžiogalos plento. Automobilis, stabdomas policijos pareigūnų, nestojo.

Persekiojimo metu, automobilio vairuotojas, siekdamas apvažiuoti išskleistą priverstinio stabdymo priemonę „Ežys“, nukreipė automobilį į Kauno apskr. VPK pareigūną, kuris, siekdamas sulaikyti automobilį vairuojantį asmenį, iššovė iš tarnybinio ginklo į automobilio priekinę padangą. Automobilis, sudarydamas avarines situacijas bei pavojingai manevruodamas, važiavo Kauno link, kur buvo privestinai sustabdytas.

Sulaikomi automobilio vairuotojas ir keleivis aktyviais veiksmais priešinosi bei sužalojo Kauno apskr. VPK pareigūną (gimusį 1988 m.) (sužalota ranka į išdaužtą lango stiklą), pareigūną (gimusį 1990 m.) (sumušta koja) ir pareigūną (gimusį 1990 m.) (sumušta koja), kurie, suteikus medicininę pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

Neblaivus (blaivumą tikrintis atsisakė) automobilio vairuotojas (gimęs 1984 m.) ir kartu važiavęs neblaivus (3,01 prom. alkoholio) keleivis (gimęs 1985 m.) uždaryti į areštinę.