Iš darbo išėjo UAB „Kaišiadorių šiluma“ direktorius

Kaišiadorių rajono savivaldybė informuoja, kad UAB ,,Kaišiadorių šiluma“ visuotinis akcininkų susirinkimas nusprendė patenkinti bendrovės direktoriaus Gintauto Paulausko prašymą atleisti iš bendrovės direktoriaus pareigų. UAB „Kaišiadorių šiluma“ direktorius dirbo 2 kadencijas, o pagal LR akcinių bendrovių įstatymą tas pats vadovas gali būti renkamas ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės. Savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir Administracijos direktorė Vaida Babeckienė padėkojo Gintautui Paulauskui už profesionalų vadovavimą UAB „Kaišiadorių šiluma“, už nuoširdų, atsakingai ir pareigingai atliktą darbą, sėkmingai įgyvendintus projektus.

Šį šildymo sezoną UAB „Kaišiadorių šiluma“ pagal šilumos kainas yra 19–20 vietoje iš 49 licencijuojamųjų šilumos tiekėjų. Vadovo pasikeitimas įmonės veiklai didelės įtakos neturės. Bendrovė biokuro biržos sandoriais yra įsigijusi kuro iki šių metų pabaigos, taip pat yra sudarytos kitų metų gamtinių dujų, elektros energijos tiekimo sutartys. Įmonė dirba stabiliai, tačiau dėl ženkliai išaugusių energijos išteklių (ypatingai elektros ir gamtinių dujų) kainų įmonei šie metai greičiausiai bus nuostolingi.

Nuo 2022 m. lapkričio 16 d. laikinai eiti UAB ,,Kaišiadorių šiluma“ direktoriaus pareigas paskirta direktoriaus pavaduotoja finansams ir ekonomikai Rugilė Červokienė, kol įvyks konkursas į bendrovės vadovo pareigas ir bus sudaryta darbo sutartis su konkurso laimėtoju.