Iš Pravieniškių pabėgo nuteistasis

Birželio 29 d. apie 16 val. 55 min. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Kriminalinės žvalgybos skyriuje buvo gauta informacija, kad iš darbo vietos Pravieniškių miestelyje savavališkai pasišalino šioje įstaigoje bausmę atliekantis nuteistasis A. P. (1987 m. gimimo), kuriam dėl minimalios pakartotinio nusikalstamumo rizikos buvo suteikta teisė be sargybos dirbti pagalbiniu darbininku.

Nuteistasis A. P. savavališkai įsėdo į privažiavusį prie įstaigos administracinio pastato automobilį ir pasišalino nežinoma kryptimi. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su policijos pareigūnais, nedelsiant ėmėsi priemonių ir pradėjo bėglio paiešką.

Laisve pabėgęs nuteistasis džiaugėsi neilgai. Jau po pusantros valandos (apie 18 val. 30 min.) neblaivus A. P. buvo sulaikytas Kuršėnuose, prie parduotuvės, jam nustatytas 0,78 promilės girtumas.

Dėl šio fakto Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas, pagal LR BK 241 str. 1 d. (dėl kalinio pabėgimo).

Kalėjimų departamento inf.