Išaiškinta Kaišiadorių rajone įvykdyta žmogžudystė

Mėnesis laiko – per tokį trumpą laiko tarpą pareigūnams ir prokurorams užtruko išaiškinti tyrimą dėl nužudymo ir bylą perduoti Teismui.

Lapkričio 13 d., apie 20.20 val. Kaišiadorių r., Naujažerio k., gyvenamajame name rastas A. M. (gim. 1959 m.) lavonas, su nemažiau kaip dviem durtinėmis žaizdomis krūtinės srityje. Apie įvykį pareigūnams pranešė kartu su nužudytuoju gyvenęs J.S. (gim. 1956 m.), kuris, kaip vėliau paaiškėjo, kilusio konflikto metu peiliu nudūrė auką. Nuo patirtų sužalojimų vyras mirė vietoje. Įtariamasis įvykio metu buvo neblaivus – jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2,23 prom.). Anksčiau už nužudymą ir vagystes teistam Kaišiadorių rajono gyventojui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams. Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą, įtariamajam gresia baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų (129 str. 1 d.).

Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Toliau tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.