Išrinkti 2020 metų Kalėdinio atviruko konkurso nugalėtojai

Baigėsi Kaišiadorių rajono savivaldybės organizuotas Kalėdinio atviruko konkursas. Jo dalyviai atsiuntė 78 originalius šventinius atvirukus. Šio konkurso tikslai – puoselėti meninę saviraišką, kūrybiškumą, suteikti galimybę išreikšti savo idėjas, ugdyti pilietiškumą, estetinį pojūtį, skatinti visuomenės domėjimąsi Kaišiadorių rajono savivaldybės įvaizdžio kūrimu ir reprezentacija.

Konkursui pateiktus atvirukus vertino Kaišiadorių rajono savivaldybės mero Vytenio Tomkaus sudaryta darbo grupė, kuri atrinko tris geriausius kalėdinius atvirukus. Jų autoriai: Simona Tamošiūnaitė, Toma Baubonytė bei Emilija Janonytė nupiešusios konkursą laimėjusius atvirukus. Simonos Tamošiūnaitės pieštas atvirukas tampa Kaišiadorių rajono savivaldybės metų kalėdiniu atviruku, kuris bus išspausdintas ir taps Savivaldybės dovana – sveikinimu. Trijų geriausių darbų autoriai bus apdovanojami prizais. Kaip ir kasmet galima pasidžiaugti visų pateiktų atvirukų autorių kūrybiškumu, nuoširdumu, kruopštumu ir unikaliu Kaišiadoris reprezentuojančių objektų pateikimu.

Konkurso organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems, dalyvavusiems ir pateikusiems unikalius, gražius, meniškus, šventinę nuotaiką kuriančius ir Kaišiadoris reprezentuojančius atvirukus. Taip pat dėkojame tėvams, mokytojams, būrelių vadovams, socialiniams įstaigų darbuotojams, kurie padėjo ir paskatino savo vaikus ir auklėtinius dalyvauti konkurse.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.