Išskirtinė proga išvysti Keistuolių teatro premjerą „Labanakt, mama“ Kaišiadoryse!

Keistuolių teatras džiaugiasi galėdamas pakviesti į lapkričio 25 dieną 17 valandą įvyksiantį rež. Ievos Stundžytės spektaklio „Labanakt, mama“ rodymą. Spektaklis vyks Kaišiadorių kultūros centre.

„Labanakt, mama“ – pagal amerikiečių rašytojos Marshos Norman kūrinį statytas vienos dalies tragikomiškas spektaklis. Tai istorija apie motinos ir suaugusios dukters santykius, persmelktus tiek nuoskaudų, baimių, nutylėjimų, tiek nuoširdaus rūpesčio bei meilės. Sudėtingos temos spektaklyje yra narpliojamos, išryškinant paprastus, netgi elementarius gyvenimo kampus. Anot režisierės Ievos Stundžytės paprasti dalykai visuomenėje dažnai yra nuvertinami kaip pernelyg elementarūs, nors būtent kalbėjimas apie tai, kuo gyvename kasdienybėje, leidžia atpažinti kito skausmą bei vienatvę: „Ši medžiaga man patinka, nes ji kalba apie labai paprastus dalykus, kurie ir glumina, ir priverčia sustoti. Kai tu nekalbi apie elementarius dalykus, praleidi tą momentą, kada galėjai kitam žmogui pasiūlyti petį.“

Vaidina aktorės Ilona Balsytė, Diana Kamarauskaitė/Lyja Maknavičiūtė. Po spektaklio vyks diskusija, kurios metu galėsite užduoti rūpimus klausimus kūrėjoms, pasidalinti savo įspūdžiais ar patirtimis.

Bilieto kaina – tik 5€. Juos įsigyti galite čia: https://bilietai.keistuoliai.lt/lt/event/97 .Gastroles finansuoja Lietuvos kultūros taryba.