Įteiktos 2016 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijos

Gruodžio 27 dieną, iškilmingos ceremonijos metu, kuri vyko Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje, Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus įteikė 2016 metų Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijas.

Šiais metais Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijos buvo įteiktos Vladislavai Gataveckienei, tradicinei amatininkei, senojo karpymo amato puoselėtojai, už tautinio paveldo išsaugojimo, jo prieinamumo didinimo iniciatyvas ir aktyvią kultūrinę veiklą, Marytei Drulienei, Kaišiadorių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Pravieniškių filialo bibliotekininkei, už vietos bendruomenės narių įtraukimą į kultūrinę veiklą ir Linai Urbanavičienei, Kaišiadorių kultūros centro parodų koordinatorei, už aktyvią kultūrinę ir meninę veiklą.

Po iškilmingos Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijų įteikimo ceremonijos kaišiadoriečiai Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje galėjo pasiklausyti šventinio Edmundo Seiliaus ir Kristinos Zmailaitės bei M.K. Čiurlionio kvarteto.