Įžūlumo viršūnė Kaišiadoryse! Verkiančios dėl prastos sveikatos senolės velėna užvertė vaikų smėlio dėžę

To, kas vyksta Kaišiadoryse, kiti Lietuvos miestai ir miesteliai ko gero dar nėra regėję. Pasirodo, Kaišiadorių senjorės tokios stiprios, jog net kalnus gali nuversti, kad tik joms niekas ramybės nedrumstų. Ir nebandykite joms sutrukdyti, nes greitai galite ir su šiupeliu gauti!

Kaišiadoryse senolės kovoja su vaikais

Viena kaišiadorietė mama užfiksavo, kaip būrelis garbingo amžiaus moterų daro joms tikrai garbės nepridedančius darbelius. Senolės, tarsi kokia kiemo gauja, nusprendė susidoroti su mažaisiais kaišiadoriečiais, kad šie joms nedrumstų ramybės ir negadintų sveikatos. Nors, sprendžiant iš užfiksuotų vaizdų, sveikatos joms galėtų pavydėti dar net ne vienas jaunesnio amžiaus gyventojas. Kaišiadoryse, prie Gedimino gatvės 24 numeriu pažymėto namo, moterys velėna užvertė visą vaikų smėlio dėžę. Na, dar gal ir būtų galima pateisinti tokį poelgį, jeigu ta vieta būtų gražiai išlyginta ir pasėta pievutė, bet dabar tiesiog piktybiškai į vaikų smėlio dėžę sumesti velėnos gabalai. Pasak vienos moters, velėną šioms sinjoritoms kažkas atvežė pagal jų „užsakymą“. Paklausus, ar kas nors bandė pas šias aktyvias ir energija trykštančias senoles pasiteirauti, kam jos taip elgėsi, moteris atsakė, kad niekas nedrįso, nes bijo. Tarsi kokiam filme apie mafiją!

Daugiabutyje gyvenantys tėvai niekaip nesuvokia tokio senolių elgesio. Praėjusią savaitę į konfliktą net turėjo įsikišti policijos pareigūnai, mat vienas senolis kiemo vaikus panoro „paauklėti“ diržu.

Senolės velėna užvertė smėlio dėžę

„Visas „kipišas“ įvyko ne nuo smėlio dėžės, bet nuo suoliukų, kurie buvo kieme. Visą laiką tos močiutės ant jų sėdėdavo. Bet galbūt paseno per metus laiko ir pradėjo joms trukdyti vaikai, kurie rėkauja kieme. Jos juos veja, tačiau vaikai neina. Tuomet atėjo toks vienas dėdulė su diržu, tada iškvietėme policiją su mamomis. Jam uždėjo baudą. Po to tos bobulės išgriovė savo suoliukus, nes buvo liepta ir užpylė smėliu. Jeigu suoliukų nebus, tai nebus ir smėliadėžės“, – Kaišiadoriečiams.lt pasakojo moteris pakraupusi nuo tokio senolių elgesio. Ir niekas joms nieko negali nei padaryti, nei pasakyti, nes jos yra senolės ir jas reikia gerbti. Deja, bet po tokio elgesio tokios senolėms pagarbos jau nebelieka…