Jau nebejuokinga: per dvi dienas pabėgo dar trys nuteistieji iš Pravieniškių ir Alytaus

Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija informavo, kad pataisos namų specialistas nuvykęs tikrinti dirbančių nuteistųjų jų darbo vietose, atvirosios kolonijos nuteistajam Alvydui Kozlovui alkotesteriu nustatė 0,44 promilės neblaivumą. Nuteistajam buvo nurodyta susirinkti daiktus, ruoštis vykti atgal į atvirąją koloniją. A. Kozlovas, pasinaudodamas, kad pataisos pareigūnas tęsė kitų nuteistųjų patikrinimą, iš darbo vietos pasišalino. Jo buvo ieškoma darbo vietoje – vienoje Kauno bendrovėje, bet nuteistasis nerastas.

Alytaus pataisos namai informavo, kad atvirosios kolonijos nuteistieji – Jurijus Masiulianis, gimęs 1973 metais, ir Žydrūnas Černeckis, gimęs 1983 metais, šiandien, 2021 m. lapkričio 24 d., buvo išleisti į Alytaus polikliniką, tačiau nustatytu laiku į bausmės atlikimo vietą negrįžo.

Paskelbtos nuteistųjų paieškos. Turinčius informacijos apie jų buvimo vietas prašoma pranešti telefonu 112.

Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos informuoja, kad bausmę atliekantys atvirosiose kolonijose asmenys turi teisę savarankiškai be apsaugos lankytis gydymo, savivaldybių įstaigose, parduotuvėse, palikti pataisos namų teritoriją darbo arba darbo paieškos tikslais, naudotis mobiliaisiais telefonais.