Jau nuo šiandien „Regitros“ Kaišiadorių padalinys klientų laukia naujose patalpose

Šiandien, gruodžio 31 d., „Regitros“ Kaišiadorių grupė klientus pradeda aptarnauti naujose patalpose, kurių adresas – Girelės g. 4, Kaišiadorys. Kaip ir iki šiol, šis padalinys teiks transporto priemonių registracijos bei vairuotojo pažymėjimų atsiėmimo paslaugas.

Svarbu pastebėti, kad padalinio darbo laikas nesikeičia. Klientai ir toliau bus priimami antradieniais–penktadieniais nuo 8.00 val. iki 16.45 val. (pietų pertrauka 12.00–12.45 val.), o šeštadieniais –  nuo 7.30 val. iki 14.45 val. (pietų pertrauka 11.30–12.00 val.).

„Regitra“, stengdamasi klientams suteikti kuo patogesnes paslaugas, kviečia juos taupyti savo laiką ir dėl vizito padalinyje užsiregistruoti iš anksto čia: https://www.regitra.lt/lt/kontaktai/e-paslaugos/isankstine-registracija-priemimui-filiale-5

Beje, svarbu atkreipti dėmesį, kad daugelį „Regitros“ paslaugų galima gauti tiesiog internetu www.regitra.lt. Nuotoliniu būdu galima ne tik užregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį ar užsisakyti naujus numerio ženklus, bet ir pasikeisti vairuotojo pažymėjimą.

Primename, kad anksčiau „Regitros“ Kaišiadorių klientų aptarnavimo padalinys buvo įsikūręs Gedimino gatvėje 141. Tikimasi, kad naujos patalpos bus patogesnės, kadangi klientai dabar bus aptarnaujami pirmame, o ne antrame aukšte, pastatas pritaikytas ir asmenims su negalia.