Jaunųjų šaulių, ugniagesių, pasieniečių ir policijos rėmėjų vasaros stovyklose aktyviai leis laisvalaikį 300 vaikų

Šiandien Viešojo saugumo tarnyboje pasirašytas Policijos departamento, Šaulių sąjungos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos bei Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento susitarimas dėl 2016 m. Pasieniečių mokykloje organizuojamų vaikų vasaros stovyklų.

Trijose jaunųjų šaulių, jaunųjų ugniagesių, jaunųjų pasieniečių ir jaunųjų policijos rėmėjų vasaros stovyklose aktyviai leis laisvalaikį 300 vaikų.

Stovyklos metu vaikai bus supažindinami su įvairių statutinių tarnybų veikla, jiems bus suteikta daug teisinių žinių, ugdoma drausmė, ištvermingumas, pilietiškumas ir patriotiškumas savo kraštui, stiprinamas fizinis pasirengimas, propaguojamas sveikas gyvenimo būdas. Stovyklautojai bus apgyvendinti Pasieniečių mokyklos bendrabučiuose ir stovykloje gyvens pagal karišką režimą ir drausmę. Jaunimui dienos prasidės rytine mankšta, rikiuote, o dienai besibaigiant bus aptariama veikla bei planuojamas kitos dienos laikas.

Stovykloje moksleiviai turės galimybę išbandyti savo jėgas bei sustiprinti fizinį pasirengimą žaidžiant pulą, biliardą, badmintoną, dalyvaujant įvairiose sportinėse varžybose. Jaunuosius šaulius, pasieniečius, ugniagesius ir jaunuosius policijos rėmėjus savo pasirodymais džiugins kinologai su tarnybiniais šunimis. Stovyklautojams bus suteikta galimybė išbandyti saugos diržų efektyvumą ir išgyventi jausmą, automobiliui apsiverčiant. Stovyklos kulminacija taps karinis-taktinis žygis Rūdninkų poligone, kurį organizuos Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai ir išvyka į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą, kur stovyklautojais susipažins su ugniagesių gelbėtojų profesija, mokysis gesinti gaisrą ir gelbėti į nelaimę patekusius žmones.

Stovyklos metu bus ir linksmybių: stovyklautojai rengs diskotekas, talentų vakarus, įvairius konkursus.

www.policija.lt

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto