Jonavos rajone veikė nelegalus mėsos cechas

Jonavos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai kartu su Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnais atlikę patikrinimą viename Šešuvos kaimo (Jonavos raj.) namų, rado daugiau kaip 1,5 t mėsos be įsigijimo dokumentų.

Savininkas turėjo verslo liudijimą mėsai rūkyti, o VMVT leidimo verstis tokia veikla negalėjo pateikti. Jis teigė, kad rūko žmonių atvežtą mėsą, tačiau jos neparduoda.

Iš viso patikrinimo metu rasta 1 590 kg šviežios kiaulienos mėsos, 260 kg kiaulienos sprandinės ir 200 kg įvairių rūkytų dešrų. Jonavos VMVT uždraudė šiuos produktus tiekti rinkai, nes jie laikyti netinkamomis sąlygomis ir neturint tam leidimo.

Tyrimą dėl neteisėto vertimosi ūkine, komercine veikla toliau tęsia Kauno apskrities Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai.

„Bendradarbiaujame su teisėsaugos pareigūnais ir tikriname visus įtarimus dėl nelegalios gamybos. Tam skiriame ypatingą dėmesį, nes nesąžiningi verslininkai siekdami pasipelnyti rizikuoja mūsų visų sveikata“, – pabrėžia VMVT direktoriaus pavaduotojas Deividas Kliučinskas.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inf.