Joninių savaitgalį vyks dideli reidai ir dirbs gausios policijos pajėgos

Birželio 24-ąją švenčiama tradicinė Joninių šventė. Atsižvelgdami į tai, kad Joninės šiais metais sutampa su ilguoju savaitgaliu, kurio metu, palyginti su įprastomis poilsio dienomis, padaroma gerokai daugiau nusikalstamų veikų ar kitų teisės pažeidimų, šalies policijos pareigūnai stiprins patruliavimą.

Joninių naktį visoje šalyje dirbs gausios policijos pareigūnų pajėgos, viešąją tvarką renginių prieigose užtikrins uniformuoti ir civiliais rūbais vilkintys policijos pareigūnai, eismo saugumą šalies keliuose užtikrins kelių policijos pareigūnai.

Didelis dėmesys bus skiriamas neblaivių ar kitaip apsvaigusių vairuotojų kontrolei, reidai vyks bet kuriuo paros metu. Net ir nedidelis suvartoto alkoholio kiekis gali lemti skaudžias nelaimes kelyje. Todėl prašome gyventojų nesielgti lengvabūdiškai ir nesėsti prie vairo apsvaigus. Pastebėjus neblaivius vairuotojus, ar matant asmenis, kurie ruošiasi sėsti prie vairo apsvaigę, nedelsiant praneškite apie tai policijai.

Primename, kad būtina pasirūpinti savo turto apsauga. Statistika rodo, kad atostogų metu, švenčių dienomis, savaitgaliais padaugėja vagysčių iš gyvenamųjų patalpų. Tai susiję su tuo, kad ilgesnį laiko tarpą šeimininkų nebūna namuose, t. y. patalpos paliekamos be priežiūros. Savaitgalį išvykstantiems iš namų patariama pasirūpinti savo turto saugumu, nepamiršti užrakinti namų durų, įjungti apsaugos priemonių, paprašyti kaimynų, kad prižiūrėtų būstą.

Prašome ir raginame gyventojus gerbti aplinkinius, švęsti nepažeidžiant įstatymų, Kelių eismo taisyklių reikalavimų. O Lietuvos policija, savo ruožtu, linki gyventojams saugių švenčių.

www.policija.lt

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto