Ką padovanoti šv. Valentino dienos proga savo antrajai pusei? Dovanų idėjos Kaišiadoryse

Manoma, kad Šv. Valentinas buvo Romos vyskupas, kuris gyveno II a. Tuometinis Romos imperatorius Klaudijus II buvo išleidęs įsakymą, draudžiantį tuoktis. Šitaip jis siekė, kad kuo daugiau vyrų eitų kariauti ir gintų imperiją nuo išorinės agresijos ir vidinės netvarkos. Imperatorius manė, kad vedę vyrai yra emociškai labiau prisirišę prie savo šeimų, todėl negali būti geri kariai. Vyskupas Valentinas, matydamas jaunų žmonių skausmą, juos sutuokdavo slapčia. Klaudijus II išgirdęs apie tokį vyskupo elgesį, jį suėmė ir uždarė į kalėjimą, kur vasario 14 d. Valentinas buvo nubaustas mirtimi. Po kiek laiko Valentinas buvo paskelbtas šventuoju.

Valentino dienos dovanos vaikinams

Valentino diena arba Šv. Valentino diena švenčiama vasario 14 d. Ji vadinama įsimylėjėlių diena. Pirmoji Šv. Valentino fiesta buvo surengta 496 m. popiežiaus Gelasijaus I laikais. Lietuvoje ši šventė yra labai nesena – ji švenčiama tik po nepriklausomybės atgavimo 1990 m. Kai kurie kultūros istorikai ir etnografai mano, kad panaši šventė senovės lietuvių kultūroje buvo gegužės 13 d. – meilės deivės Mildos diena.
originalios dovanos siūvinėti rankšluosčiai

Šv. Valentino dieną visi įsimylėjeliai vienas kitam dovanoja ne tik karštus bučinius, romantiškas vakarienes prie žvakių šviesos, bet ir įsimintinas ar linksmas dovanas. Tačiau išrinkti dovaną savo antrajai pusei kartais būna taip sunku ir, kelias dienas pralaksčius per parduotuves beieškant originalios dovanos, vakare tenka likti it musę kandus. Juo labiau, jeigu gyveni mažesniame miestelyje, kuriame sunkiau rasti šiai dienai skirtų dovanų.

originalios dovanos puodeliai su užrašu

Kaišiadoriečiams.lt pasidomėjo, kur kaišiadoriečiai ir kaišiadorietės savo antrajai pusei galėtų rasti ir įsigyti dovanų, skirtų Šv. Valentino dienai. Laimei, mums pavyko Kaišiadoryse rasti vietą, kur galima rasti įvairių originalių ir tikrai dulkių ant lentynos nerinksiančių dovanų Šv. Valentino proga. Todėl dalinamės šiuo atradimu ir su Jumis, kad nereikėtų sukti galvos ką padovanoti savo mylimajai ar mylimajam.

ka padovanoti vaikinui

Užsukę į parduotuvę „Pasiūlymai Jums“, kuri įsikūrusi adresu Gedimino g. 58, Kaišiadorys, galėsite išsirinkti išsiuvinėtų rankšluosčių, šmaikščių kelnaičių, marškinėlių, sublimacinius puodelius ar originalias kojines su šmaikščiais užrašais ir paveiksliukais. Tad nelaukite paskutinės dienos, kad neliktumėte be dovanos! O daugiau siūlomų prekių galite rasti „Pasiūlymai Jums“ Facebook’o puslapyje.