Ką Valentino dienos proga padovanoti mylimam žmogui? 5 originalios „paskutinės minutės“ idėjos

Vasario 14-ąją švenčiama Valentino diena kasmet būna pilna meilės ir šypsenų. Ir nesvarbu, kad už lango žiema, – visiems mylintiems pasidaro šiek tiek šilčiau. Vis dėlto kaip ir prieš kiekvieną šventę, taip ir pasitinkant Meilės dieną dažnas susiduria su problema: kokią dovaną įteikti mylimajam? Gėlėmis, saldainiais ar dar viena kojinių pora antros pusės, ko gero, nebenustebinsite. Todėl renkantiems dovanas paskutinę minutę pravers kelios originalesnės idėjos.

Prekybos tinklo „Maxima“ komercijos vadovės Vilmos Drulienės teigimu, daugiausia Valentino dienai pažymėti skirtų dovanų nuperkama pačios šventės dieną, artėjant vakarui. Vadinasi, dauguma įsimylėjėlių dovanos antrai pusei išties ieško paskutinę akimirką.

„Kadangi į parduotuves įsimylėjėliai dažniausiai atskuba vakarop, tai ir dovaną antrai pusei stengiasi išrinkti skubiai. Todėl neretai pristinga idėjų – šluote šluoja širdelės formos saldainius, gėles, brangesnius gėrimus. Vis dėlto spaudžiantis laikas nereiškia, kad sveikinimas mylimam žmogui negali būti originalus – kartais tiesiog reikia pasitelkti fantaziją“, – šypsosi V. Drulienė.

Kad net ir paskutinę minutę renkant dovaną brangiam žmogui būtų lengviau, V. Drulienė dalijasi keliomis originalių dovanų idėjomis.

Knygų romantika

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tokia dovana labiau patiks moteriai, ji neabejotinai nustebins ir vyriškos lyties literatūros mėgėją. Įteikite mylimam žmogui knygą, o kad dovana taptų dar brangesnė, knygoje pažymėkite, kurios eilės jums primena mylimąjį – skirkite jam prasmingus žodžius.  Lietuviškame prekybos tinkle „Maxima“ šiuo metu populiariausios šios knygos, jos kainuoja nuo vos 3 iki 20 eurų :

  • A. Toliatas „Gerumo liūnas“;
  • L. Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“;
  • S. London „Geriausias asmens sargybinis“;
  • B. Tiškevič „Vyvenimas“;
  • A. Toliatas „Žmogaus ir Dievo metai“.

Smagus laikas dviese

Nėra geresnės dovanos nei laikas kartu, o kai šis leidžiamas ypač smagiai – skambant juokui ir su lašeliu azarto, laimingas jausis kiekvienas. Dovanokite mylimam žmogui smagias akimirkas kartu: skirkite Meilės dienos vakarą smagiam stalo žaidimui. Žaidžiant drauge praleistas laikas neabejotinai bus persmelktas geros nuotaikos, o teisingai parinktas žaidimas net padės dar geriau pažinti vienas kitą. Na, o jei nemėgstate žaisti, pažvelkite į idėją atvirai: galbūt vietoje stalo žaidimo puikiai tiks sudėtinga dėlionė?

V. Drulienė teigia, kad pigiausią stalo žaidimą – įprastas kortas galima įsigyti ir už 0,58 euro. Sudėtingesni stalo žaidimai kainuoja nuo 2,79 euro iki 68,99 euro. „Mūsų parduotuvių asortimente galima rinktis iš 179 skirtingų kortų, stalo žaidimų rinkinių, o vienas populiariausių žaidimų tarp mūsų pirkėjų – žaidimo „Uno“ kortos“, – atskleidžia „Maximos“ komercijos vadovė.

Dėlionių taip pat yra įvairių – pigiausia kainuoja vos 0,58 euro, o pati brangiausia, iš 1000 detalių sudaryta dėlionė, kainuoja 32,36 euro.

Skani romantika

Ko gero, pasakymą, kad kelias į širdį yra per skrandį, žino visi. Taigi drąsiai ženkite šiuo ne vieno pramintu keliu – padovanokite mylimam žmogui skanų, romantišką desertą žvakių šviesoje! Pagalvokite, kokį desertą labiausiai mėgsta jūsų antroji pusė, pasirūpinkite reikiamais maisto produktais, mėgstamu gėrimu ir atsiraitokite rankoves. Dar geriau – gaminkite kartu su mylimu žmogumi: juk svarbiausia – drauge praleistos akimirkos. O jeigu vis dėl to laiko deserto gamybai stinga, pasikliaukite „Maximos“ meistrais ir rinkitės jau pagamintus skanėstus.

V. Drulienė teigia, jog populiariausi tortai lietuviškame prekybos tinkle yra su maskarponės sūriu, bei tortas „Juodoji rožė“, taip pat ne ką mažiau populiarus tortas – „Esmeralda“. Šių tortų kilogramas, priklausomai nuo pasirinkto skonio, kainuoja nuo 5,89 euro iki 8,96 euro. „Šiandien mūsų prekybos tinkle tortams yra taikoma papildoma 20 proc. nuolaida, todėl mylimo žmogaus mėgstamą tortą galima įsigyti už mažesnę, nei įprasta, kainą“ – teigia V. Drulienė.

Rytinė svajonė

Kaip prasideda jūsų rytas? Tikėtina, kad dažniausiai pabundate suskambus žadintuvui, tada skubate, lekiate, galbūt net bandote pasivyti dar nenudirbtus darbus… Padovanokite mylimam žmogui kitokį, neįprastą rytą – ramų, jaukų, romantišką. Atsikelkite anksčiau, paruoškite mylimajam pusryčius ir, svarbiausia, pasirūpinkite kavos puodeliu. Būtent šis gali tapti priemone romantiškai žinutei pranešti: ant kavos putos galite užrašyti mylimam žmogui skirtus žodžius ar nupiešti širdelę, ir taip priminti apie savo jausmus. Žinoma, apie tokią Valentino dienos dovaną reikėtų pagalvoti iš anksto. Tačiau jausmingas kavos puodelis nudžiugins net ir įdienojus.

Jautrūs žodžiai amžiams

Kaip dažnai savo mylimam žmogui primenate, kad mylite? Kokius žodžius jam norite skirti, tačiau ligšiol jų neištarėte? Išdėstykite savo mintis taip, kad antra pusė jų nepamirštų amžiams: jums patinkantį, o gal net kažką reiškiantį vaizdą atspausdinkite ir įrėminkite, o tiesiai ant rėmelio užrašykite savo meilę. Toks meilės kupinas paveikslas su jautriomis mintimis neabejotinai papuoš namų sieną ar darbo stalą. Ir pakaks vien dirstelti, kad širdį užplūstų šiluma. O atėjus norui vėl nustebinti antrąją pusę reikės pakeisti tik užrašą.

Pasak V. Drulienės rėmelių „Maximoje“ galima įsigyti įvairių – jų asortimente yra net 137. Priklausomai nuo rėmelio dydžio ir jo dekoro, jis kainuoja nuo 0,99 euro iki keliolikos eurų.