Kai medikams reikia pagalbos, į pagalbą atskuba ugniagesiai gelbėtojai

Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai du kartus vyko į pagalbą mūsų rajono medikams.

Lapkričio 10 dienos rytą, 10 val., 32 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, GMP brigadai reikalinga pagalba išnešti ligonį. Per kelias minutes į nurodytą vietą atvykę net du ugniagesių gelbėtojų skyriai padėjo medikams išnešti ligonį ir įkelti jį į GMP automobilį. Ugniagesiai gelbėtojai taip pat palydėjo GMP automobilį iki Kaišiadorių ligoninės Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus, kur taip pat padėjo jį iškelti iš automobilio.

Maždaug po valandos, 11 val. 34 min., ugniagesių gelbėtojų pagalbos vėl prireikė medikams. Jiems buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Būblių kaime, Strėvos gatvėje senolei sutrikusi sveikata, reikalinga pagalba atidaryti duris. Atvykę ugniagesiai laužtuvu atidarė duris ir į vidų įleido medikus.

Šiemet šalies ugniagesiams gelbėtojams jau daugiau nei 1,7 tūkst. kartų teko teikti pagalbą medikams, kai tuo tarpu praėjusiais metais tuo pačiu metu šis skaičius buvo apie 16 proc. mažesnės. Ugniagesiams taip pat šiemet jau virš 700 kartų teko padėti medikams išnešant sunkiasvorius ligonius.