Kai pomėgis tampa darbu

Šį kartą tinklalapis kaisiadorieciams.lt nusprendė pabendrauti su Gaile Brazdauskiene, kuri sugebėjo savo pomėgį ir hobį paversti mėgstamu darbu. Mergina jau nuo pat vaikystės yra linkusi prie įvairiausių rankdarbių, o dabar apie šį jos pomėgį, kuris slepiasi po ženklu GailėsDEKO, žino jau daugelis. Tad nieko nelaukiant kviečiame susipažinti su šia darbštuole.

Kada ir kodėl pradėjote savo veiklą?

Nuo mažų dienų viską kaupdavau, nieko neleisdavau išmesti: jokių žiedukų, auskariukų, karoliukų ar dėžučių, nes visko man visada reikėjo! Taip elgėsi ir mano, amžinąjį atilsį, diedukas, matyt, iš jo ir paveldėjau tas auksines rankas… 2001 metais, būdama 5-toje klasėje, labai pamėgau darbų pamoką, namie pradėjau siūti pagalvėles, vėliau iš džinsų sukonstruodavau kokį sijoną, kurio pati niekada nenešiodavau. Šiek tiek vėliau pradėjau verti karoliukus, darydavau ilgus karolius ir apyrankes. Kadangi augau tik su mama ir gyvenimas mūsų per daug nelepino, o aš, būdama mergaitė, norėjau gražesnių rūbų (žinojau, kad ne visada sau tai galime leisti), todėl pradėjau tvarkyti ir dekoruoti savo rūbelius pati, prikeldavau juos naujam gyvenimui. Visada kartoju: niekada nieko neišmesk, jei žinai iš kur tai atsirado!

Kas jus įkvepia, iš kur semiatės idėjų?

Idėjų prikimšta ir galva, ir kompiuterio atmintis, tačiau paroje per mažai valandų jas įgyvendinti. Dabar daugiau stengiuosi kitų žmonių norus išpildyti, kartu pasitarę visada randame tinkamą sprendimą. Aš kaip auksinė žuvelė – išpildysiu Jūsų norus!

Įkvėpimas? Nežinau! Jis niekada nedingsta! Svarbiausia gerai išsimiegoti! Didžiausias ir vertingiausias mano įkvėpimas – mano dukrytė, viską darau dėl jos, juk daugiau gražių suknelių galėsiu nupirkti.

Kokiu darbu labiausiai didžiuojatės?

Negalėčiau išskirti nei vieno darbelio, visi man jie brangūs ir visi ypatingi, nes į kiekvieną jų aš įdedu dalelę savęs. Kiekvieną kartą priimdama naują ir sudėtingesnį užsakymą, savęs klausiu – ar sugebėsiu? Ar mokėsiu? Ar aš spėsiu? O jeigu nepatiks? Ir visgi, jų visų dėka, aš suprantu, kad man nėra nieko neįmanomo, ir pasirodo, kad sugebu daug daugiau, nei pati maniau. Nėra padėties be išeities. Stebinu pati save. Visas bemieges naktis, visą išnaudotą laisvalaikį, nepavalgymą, subadytus, nuspaustus, skaudančius pirštus užmirštu, kai pamatau plačią šypseną ir išgirstu nuoširdų „ačiū“. Tada suprantu, kad man tikrai PAVYKO! Vis dažniau girdžiu, kad turiu auksines rankas, tai paglosto širdį.

Kokius rankdarbius planuojate kurti ir įgyvendinti ateityje?

Dabar gaminu papuošalus, aksesuarus, dekupažinius dirbinius, krikštynų, vestuvių atributiką, siūnu peteliškes dideliems ir mažiems, bikinius fitneso varžyboms, dekoruoju drabužius. Vėliau norėčiau ir planuoju plėstis daugiau. Svarbiausia niekada nenustoti svajoti!

Tai daugiau darbas ar pomėgis?

Tai ir darbas, ir pomėgis. Kiekvienas turi rasti tokią veiklą, kuri teiktų malonumą. Juk ne veltui sakoma: „Daryk tai, ką mėgsti ir tau nereikės dirbti nei vienos dienos“.

O tiems, kurie nori pamatyti daugiau Gailės darbų, tuomet kviečiame apsilankyti jos Facebook’o tinklalapyje GailesDEKO.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto