Kai šermenys virsta išgertuvėmis: po mamos laidotuvių sūnus įtariamas tėvo nužudymu

Paskutinės praėjusių metų dienos rytas Šiaulių apskrities policijai prasidėjo žinia, jog Šiauliuose, Dainavos take, esančiame gyvenamajame name rastas negyvas namo šeimininkas, ant kurio kūno buvo matyti smurto žymės. Apie tai policijai pranešė šeimininko sūnus.

Policijos tyrėjai įvykio vietoje rado išgertuvių likučius, o lovoje – gulintį 59 metų vyrą. Apie prieš jį naudotą smurtą bylojo mėlynės ant jo veido ir kūno. Kilo pagrįstas įtarimas, kad vyras nužudytas ir dėl nužudymo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Per pastarąsias kelias dienas mirtis šiame name buvo jau antra. Gruodžio 30-ąją buvo palaidota neįgali namo šeimininko žmona. Pagerbti mirusiosios atminties keli artimieji susirinko į namuose vykusius šermenų pietus. Tačiau, įtariama, pietūs virto išgertuvėmis. Išsiskirsčius artimiesiems, namuose liko mirusiosios vyras ir iš užsienio laidotuvėms grįžęs jo 32 metų sūnus. Nuo svaigalų pastarajam „trūko juostelė“ ir jis nuėjo miegoti. O kai ryte atsikėlė, rado nebegyvą savo tėvą. Namuose pašalinių žmonių nebuvo. Kilo įtarimas, kad prieš tėvą smurtavo sūnus. Tačiau šis visai neprisiminė, kaip baigėsi vakarykštė diena. Įtariama, kad sūnus piktnaudžiavo ne tik alkoholiu, bet ir narkotinėmis medžiagomis. Gruodžio 31-osios vidurdienį jo girtumas siekė dar 0,65 prom. Dėl apsvaigimo kvaišalais tyrėjai laukia specialistų išvadų. Sūnui dėl tėvo nužudymo pateiktas įtarimas. Teismas dviem mėnesiams sankcionavo jo suėmimą.

32 metų šiaulietis yra puikiai žinomas ne tik Lietuvos, bet ir Didžiosios Britanijos teisėsaugai, nes daug kartų teistas už vagystes, plėšimus, viešosios tvarkos pažeidimus.