Kaip karas sunaikino Siriją. Nuotraukų galerija prieš ir po

2012 Liepos 19 d. Sirijos civilinis karas pavertė Aleppo, didžiausią šalies miestą, karo lauku. Bombos, krentančios iš sraigtasparnių, pražudė tūkstančius žmonių, dar daugiau privertė evakuotis. Šis naikinimas buvo neišmatuojamas ir didžiai sukrečiantis.

Aleppe esantis restoranas „Olympia Restaurant“ išleido „prieš ir po“ fotografijų kolekciją, kurioje matoma kaip kadaise gyvas ir energingas miestas tapo griuvėsių pilna karo zona.

Facebook puslapyje restorano atstovai rašė: „Šios fotografijos parodo koks buvo, ir koks dabar yra, mūsų mylimas miestas, po to kai buvo sunaikintos, apiplėštos ir sudegintos istorinės vietos, seni namai, bažnyčios ir istorinės senosios prekyvietės vietos, kurios nuo 1986 m. yra įrašytos į UNESCO saugomų vietų sąrašą.“

Miestas, žinomas dėl savo meno, kultūros ir istorinių vietų gausos, buvo sunaikintas nesibaigiančio karo. Šios nuotraukos gali tapti vieninteliu miesto senųjų vietų, istorijos ir grožio liudininku.

KaunoZinios.lt

_______

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją publikuoti galima tik gavus raštišką KaunoZinios.lt redakcijos sutikimą ir nurodžius aktyvią nuorodą.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto