Kaišiadoriečiai ir kaišiadorietės senuosius metus palydėjo debiutinėmis „crossfit“ varžybomis

Gruodžio 30 dieną, Atchletic gym sporto klube, stipriausi kaišiadoriečiai ir kaišiadorietės rungėsi jėgos, ištvermės ir gero fizinio pasirengimo reikalaujančiose crossfit varžybose. Varžybos vyko penkiose kategorijose. Merginos ir moterys rungtyniavo trijų pratimų komplekso rungtyje („burpiai“ – 10 k., 10 kg amerikietiškas girės kėlimas – 15 k., medicininio kamuolio mėtymas į 3 metrų aukštį – 10 kartų).

Sportininkės per šešias minutes stengėsi įveikti kuo daugiau komplekso ratų. Merginų grupėje nugalėtoja tapo Dagnė Kinderevičiūtė, antrą vietą iškovojo Ingrida Sinkevičiūtė, o trečią – Inga Cibulskytė, nuo kurios visai nedaug atsiliko Rufina Belekevičiūtė.

crossfit varžybos (5)

Vyresnių moterų grupėje nepralenkiama buvo Aušra Melkūnienė, antrą vietą užėmė Sandra Raulušonienė, o  trečią vietą, tik po papildomo raundo prieš Ligitą Kinderienę, iškovojo Sandra Kunigonė.

crossfit varžybos (4)

Jaunimas ir vyrai rungėsi daug jėgos ir ištvermės pareikalavusiose trijų pratimų komplekso rungtyje (70 kg štangos atkėlimai – 10 k., užšokimai ant 0,6 m aukščio platformos – 10 k., 24 kg amerikietiškas girės kėlimas – 15 k.) Šiuos pratimus atlikti jiems buvo skirta po septynias minutes.

Jaunimo grupėje užtikrintai nugalėjo Justinas Marcinkevičius, antrą vietą užėmė Mantas Bernatavičius, trečią – Žilvinas Genevičius.

crossfit varžybos (3)

Vyresniųjų grupėje niekam vilčių laimėti nepaliko Egidijus Urbonas, antrą vietą užėmė Mantas Nenartavičius, trečią – Julius Anuprevičius.

crossfit varžybos (6)

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Aurimas Dzedulionis, o dėl antros vietos prireikė papildomo raundo, kur jėgas dar kartą išbandė Gerdas Olišauskis ir Karolis Ščerba. Po atkaklios kovos antrą vietą iškovojo Gerdas Olišauskis, o Karolis Ščerba užėmė trečią vietą. Nuo prizininkų tik trimis taškais atsiliko Danielius Česonis.