Kaišiadoriečiai savo jėgas išbandė štangos spaudimo gulint varžybose

Lapkričio 25 dieną Kaišiadorių Athletic Gym sporto klube, įsikūrusiame Gedimino g. 35, rinkosi sportininkai iš viso Kaišiadorių rajono, kurie norėjo išbandyti savo jėgas štangos spaudimo gulint varžybose. Visi dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes: jauniai – iki 16 metų, kuriems štangos svoris buvo 70 proc. jų kūno masės, jaunimas – 16 – 19 metų amžiaus, kuriems štangos svoris buvo 80 proc. jų kūno masės ir vyrai, kuriems teko stumti savo kūno masės štangą. Varžybose kiekvienas dalyvis turėjo kuo daugiau kartų išspausti štangą gulomis. Viso varžybose savo jėgas nusprendė išbandyti net 21 sportininkas.

Jaunių grupėje geriausią rezultatą parodė Justas Lenartas (65,2 kg), kuris 45 kg štangą išspaudė net 30 kartų. Tai jam leido užimti I-ą vietą ir tapti jaunių grupės nugalėtoju. II-a vieta atiteko Ernestui Šidlauskui (62 kg), kuris 42,5 svorio štangą išspaudė 23 kartu. III-a vieta – Silvestrui Malinauskui (66,5 kg), kuris 45 kilogramų štangą išspaudė 13 kartų.

štangos spaudimas Athletic Gym Kaišiadorys jauniai

Jaunimo grupėje, kurioje dalyvavo 16-19 metų jaunuoliai, savo jėgas nusprendė išbandyti 6 dalyviai. I-ą vietą 47,5 kg štangą išstūmus 34 kartus iškovojo Mantas Bernatavičius (62,2 kg). II-oji vieta atiteko Martynui Bužavui (71,1 kg), kuris 55 kg štangą išstūmė 28 kartus. III-ą vietą iškovojo Žygimantas Kuckaitis (64 kg), kuris 50 kg štangą sugebėjo išstumti 21 kartą.

štangos spaudimas Athletic Gym Kaišiadorys jaunimas

Vyrų grupėje kova dėl prizinių vietų buvo kur kas sunkesnė ir su daugiau intrigos. Šioje grupėje viso savo jėgas išbandė net 12 dalyvių. Suskaičiavus visus rezultatus paaiškėjo, kad I-oji vieta atitenka Ovidijui Kuncevičiui (75,5 kg), kuris 75 kg štangą išstūmė 29 kartus. II-oji vieta atiteko Gerdui Olišauskui (91 kg), kuris 90 kg štangą išstūmė 25 kartus. Dėl trečiosios vietos taip pat buvo įnirtinga kova. Tačiau šį kartą fortūna nusišypsojo Vitalijui Alioniui (87,4 kg), kuris 87,5 kg štangą išstūmė 23 kartus.

štangos spaudimas Athletic Gym Kaišiadorys vyrai

Šių varžybų vyriausiasis teisėjas ir vienas iš šios sporto šakos pradininkų Kaišiadoryse Gintaras Kuktelionis džiaugėsi, kad kaišiadoriečiai yra aktyvūs ir sportiški. Vien iš dalyvių skaičiaus nesunku suprasti, kad Kaišiadoryse ši sporto šaka yra viena iš populiariausių. O visi, kurie norėjo, tačiau negalėjo savo jėgų išbandyti štangos spaudimo gulint varžybose, jau gali registruotis į pritūpimų su savo kūno svorio štanga varžybas. Šios varžybos vyks gruodžio 2 dieną, 13 val., Kaišiadoryse, Athletic Gym sporto klube (Gedimino g. 35). Varžytis bus galima dvejose amžiaus grupėse – 16-19 metų amžiau arba 20 metų ir vyresnių. Norintys dalyvauti turi iš anksto registruotis tel. 8 687 44513.

pritūpimų su štanga varžybos Athletic Gym Kaišiadorys