Kaišiadoriečiai Valstybės dieną paminėjo baidarių maratonu Nerimi

Valstybės dienai – maratonas! Taip nusprendė 62 baidarių maratono dalyviai, kurie atsiliepdami į sporto klubo „Athletic Gym“ kvietimą, liepos 6 dieną nusprendę Neries upe įveikti 35 kilometrus.

Susirinkę Bučionių kaime esančioje poilsiavietėje ir iškilmingai pakėlę Lietuvos vėliavą, maratono dalyviai kariniu automobiliu išvyko iki starto vietos Kernavėje. 12 val. 30 min. startavusios Neryje prie Kernavės, jau po 3 – 5 val. visos 31 baidarės pasiekė finišą.

Baidarių maratonas

Nors pavargę, tačiau laimingi pasiekę savo tikslą, maratono dalyviai rikiavosi pagerbti pačių stipriausių ir ištvermingiausių. Greičiausiai 35 kilometrus Nerimi įveikė Egidijus Urbonas ir Mantas Nenartacvičius. Antri finišavo Lukas Misiūnas ir Ovidijus Kuncevičius. Labai nedaug nuo jų atsiliko Agnė ir Mindaugas Vilkūnai. Prizininkams taures ir medalius įsteigė UAB „Žiebena“ direktorius Antanas Maleckas.

Buvo nepamiršti ir trys maratoną įveikę Mindaugai, bei paguodos prizų nusipelnę ketvirtos ir paskutinės vietos laimėtojai. Jiems atminimo dovanas įteikė draudimo kompanijos AVIVA Kaišiadorių skyriaus vadovė Vilija Maleckienė.

Po apdovanojimų visi draugiškai sugiegojo tautišką giesmę bei ilgai vakarojo prie „draugystės“ laužo.

Gintaras Kuktelionis