Kaišiadoriečių laukia nervų „patikrinimas“: uždaroma viena judriausių miesto gatvių

Šiemet prasidėję žiedinės sankryžos Gedimino ir Paukštininkų gatvių sankirtoje darbai dalį miestiečių nudžiugino, o kitą dalį – papiktino. Nudžiugino tuos, kurie piko metu šioje vietoje sugaišta nemažai laiko, kol išvažiuoja į pagrindinę miesto gatvę. Papiktino tuos, kuriems ši situacija nėra žinoma ir visai nerūpi. Tačiau, didžioji dauguma vairuotojų sutinka, kad žiedinė sankryža šioje vietoje tikrai buvo reikalinga ir ji sumažins galimų eismo įvykių skaičių.

Žiedinė sankryžos Gedimino ir  Paukštininkų  gatvių  sankirtoje įrengimas yra kompleksinė Kaišiadorių miesto centrinės Gedimino gatvės atnaujinimo darbų dalis, šios žiedinės sankryžos įrengimas neabejotinai pagerins eismo sąlygas centrinėje miesto gatvėje bei prisidės prie pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių didesnio saugumo. Prie šios sankryžos įrengimo Biudžeto lėšomis prisidės ir Kaišiadorių rajono savivaldybė. Planuojama, kad eismo apribojimai dėl darbų šioje vietoje turėtų būti iki 2019 metų rugsėjo 15 dienos.

Tačiau, dabar kaišiadoriečiams ir miesto svečiams, ypač vairuojantiems, laikinai teks taikytis prie naujų nepatogumų. Nuo šiandien, gegužės 13 dienos, iki birželio 30 dienos bus draudžiamas eismas valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 142 Kaišiadorys – Žiežmariai (2,17 km) esančioje sankryžoje su rajoniniu keliu Nr. 1807 Kaišiadorys – Antakalnis. Transporto eismas nukreipiamas per Girelės ir V. Kudirkos gatves.

Naujienos iš interneto