Kaišiadoriečių šeima, paragavusi emigrantų duonos, nusprendė grįžti ir pradėti savo verslą Kaišiadoryse

Tinklalapyje Kaišiadoriečiams.lt jau ne kartą rašėme apie kaišiadoriečius, kurie mūsų krašte pradėjo savo nuosavą verslą ir sėkmingai jį vysto iki šiol. Šį kartą savo skaitytojus norėtume supažindinti dar su viena šeima, kuri, paragavusi emigranto duonos, nusprendė grįžti į Lietuvą ir patys pradėti savo verslą.

Idėja kurti verslą Kaišiadoryse gimė iš natūralių ir objektyvių aplinkybių. Taip susiklostė, kad kaišiadoriečių Ramūno ir Astos šeima, Norvegijoje pragyvenę trejus metus, 2014 metais grįžo į Lietuvą. Per trejus metus praleistus Norvegijoje jiedu suvokė – niekas nieko neprivalo, jei nori – eik ir daryk.

UAB Saulės efektas Kaišiadorys

„Kuomet pats remiesi tik savo lūkesčiais, o ne realiais veiksmais, tai ir pagalbos iš šono tikėtis neverta. Mums paskata buvo ir yra noras kurti, turėti daugiau spontaniškumo kiekvieną dieną, matyti ir burti aplink save laimingus žmones, maksimaliai profesionaliai teikti savo paslaugas. Kai supranti, kad pinigai gyvenime yra ne pirmoje vietoje, tuomet viskas tiesiog natūraliai keičiasi. Žmona Asta mėgsta siūti, domisi naujovėmis proginių drabužių dizaino srityje, o man visada patiko muzika, garso aparatūra, šviesos efektai. „Nežinai kuo užsiimti? – tuomet prisimink tai, kas patiko ir ką žaidei vaikystėje…“ Nežinau, kas tai pasakė, bet šie žodžiai mums tinka“ – apie savo verslo idėjos pradžią pasakoja Ramūnas.

https://www.youtube.com/watch?v=HoY5-SLMCow

Taip Ramūnui su Asta ir kilo mintis savo pomėgius paversti verslu. 2015 metų spalio 5 dieną jiedu Kaišiadoryse įkūrė pramoginių paslaugų įmonę UAB „Saulės efektas“. Asta užsiima vestuvinių ir proginių suknelių nuoma, pardavimu ir net individualių užsakymų siuvimu, o Ramūnas „kuruoja“ garso ir vaizdo aparatūros bei šviesos efektų nuomą ir pardavimą. Tiems, kurie nori linksmai atšvęsti savo vestuves, vakarėlius ar kitas šeimos šventes, UAB „Saulės efektas“ taip pat gali pasiūlyti DJ, renginių vedėjų, vokalistų ar muzikinės grupės paslaugas pagal kiekvieno kliento norus ir finansines galimybes.

„Kliento pageidavimu, mes galime pasiūlyti bet kokią pramoginę paslaugą. Dirbame su aukštos kokybės ir žymių gamintojų produkcija, tokių kaip „Electro-Voice“, „Pioneer“, „Audiotechnica“, „Shure“ ir kitais. Mūsų tikslas – plačios šypsenos ir laimingi klientų veidai!“ – apie savo teikiamas paslaugas sako Ramūnas.

UAB Saulės efektas

„Per nepilnus dvejus įmonės gyvavimo metus mums teko daug padirbėti bendraujant, stebint bei analizuojant įvairių gamintojų bei tiekėjų vestuvinių drabužių tendencijas tiek Lietuvos rinkoje, tiek ir visame pasaulyje. Būtent dėl šių priežasčių ir savo įdirbio mes savo klientėms galime pasiūlyti naujausius vestuvinių ir proginių suknelių modelius. UAB „Saulės efektas“ yra oficialus Ispanijos prekės ženklo „Tina Valerdi“ atstovas Lietuvoje. Kokybiški prancūziški nėriniai, itališkas satinas, egiptietiškas šilkas, šifonas ir tiulis suteikia suknelėms lengvumo ir grakštumo, tai – neabejotinai elegantiškos prabangos derinys. Su „Tina Valerdi“ vestuvinėmis suknelėmis nuotakos atskleidžia savo išskirtinumo ir moteriškumo žavesį“ – pasakoja Asta.

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/saulesefektas/videos/1812987005608161/“ width=“900″ height=“400″ onlyvideo=“1″]

UAB „Saulės efektas“ galite rasti Kaišiadoryse, Gedimino g. 66, visai šalia Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pastato. Taip pat ir internete adresu www.saulesefektas.lt bei Facebook’o puslapyje https://www.facebook.com/saulesefektas/

Klientų patogumui atvykimo laikas derinamas individualiai telefonu. Taip siekiama suteikti klientams privatumą ir kokybišką aptarnavimą. Šiai dienai UAB „Saulės efektas“ jau gali pasidžiaugti savo didžiąja klientų dalimi iš Vilniaus, Kauno, Elektrėnų, Klaipėdos, Marijampolės ir kitų Lietuvos miestų. Tai rodo, kad atstumas ne kliūtis renkantis kainos ir kokybės santykį.