Kaišiadorietis, nuo mažens augęs Didžiojoje Britanijoje, Kaišiadoryse pradėjo savo verslą

Tikriausiai kiekvienoje šeimoje yra žmonių, kurių tarpe kažkas geresnio gyvenimo išvyko ieškoti svečiose šalyse. Vieniems jose sekasi geriau, kitiems – blogiau. Vieni išvykę net negalvoja apie grįžimą į savo gimtinę, o kiti, pasisėmę darbinės patirties, išmokę kažko naujo, grįžta į savo gimtąjį miestą ir patys kuria verslą. Štai dar vienas mūsų kraštiečio pavyzdys, jog Lietuvoje taip pat galima gerai gyventi.

Kaišiadorietis Irvidas Pudlauskas nuo 2 metukų su tėvais gyvena Didžiojoje Britanijoje. Čia jis baigė mokslus, po to studijavo universitete baldų projektavimo ir dizaino srityje. Baigęs studijas gavo darbo pasiūlymą dirbti vienoje įmonėje, kuri buvo tarpininkė baldų gamybos srityje. Tačiau, padirbęs 5 metus kaip tarpininkas tarp vienos didžiausių Europoje baldų gamybos įmonės „BK Nolte“ ir sužinojęs visas baldų gamybos subtilybes, Irvidas nusprendė surizikuoti ir grįžęs į Lietuvą pats įkurti savo įmonę. Juk tikriausiai kiekvienas svajoja apie tokį darbą, kuriame pats gali daryti tai, ką mėgsti ir tada, kada nori.

Grįžęs į savo gimtuosius Kaišiadoris, vaikinas pirmiausia įregistravo savo veiklą ir įsigijo visą reikiamą įrangą baldų gamybai. Pradžioje, kol dar neturėjo savo klientų rato, baldus pagal užsakymus pradėjo gaminti savo draugams ir pažįstamiems. Taip po truputį pradėjo didėti Irvido klientų ratas. Žinia apie jo gaminamus nestandartinius baldus ir rekomendacijos pradėjo eiti „iš lūpų į lūpas“. O juk tai šioje srityje ir yra geriausia reklama!

Šiuo metu daugiausia užsakymų Irvidas sulaukia iš Kaišiadorių rajono gyventojų, tačiau vien mūsų rajonu jis neapsiriboja. Pasak jo paties, užsakymų jis sulaukia ne tik iš visos Lietuvos, bet net ir iš užsienyje gyvenančių tautiečių. Kaip sako pats Irvidas, jis gamina įvairius kietus nestandartinius baldus, pradedant kėdėmis, stalais, biuro baldais, spintomis su stumdomomis durimis, prieškambario baldais ir baigiant virtuvinių baldų komplektais. „Smagiausia šiame darbe yra kuomet kliento namuose surenki baldus ir pamatai galutinį savo darbo rezultatą“ – paklaustas, kas yra smagiausia jo darbe nedvejodamas atsako vaikinas.

Paklausus patarimo, kaip žmonėms išsirinkti patikimą meistrą ar įmonę norint užsisakyti baldus, Irvidas Pudlauskas atsako, kad svarbiausia yra rinktis tuos, kurie dirba legaliai ir visuomet pasirašyti sutartį. Geri meistrai, atvykę į namus, visuomet užsakovams patars kaip ir ką geriau daryti, kokias medžiagas rinktis, kaip viskas atrodys galutiniame variante ir tik tuomet pasirašo sutartį bei paima avansą.

Virtuvės baldai