Kaišiadorietis per dvi savaites pėsčiomis nukeliavo beveik 600 kilometrų

Beveik 600 kilometrų pėsčiomis per dvi savaites… Toks buvo šiųmetis mūsų krašto keliautojo Rolando Kriugždos sumanymas. Anksčiau stebinęs įvairiais ištvermės žygiais po Kaišiadorių rajoną, šį kartą Rolandas nutarė apkeliauti visą Lietuvą nuo viršaus iki apačios Camino Lituano keliu ir dar pėsčiomis sugrįžti namo. Kelionėje sutikti žmonės, pamatyti vaizdai, kilusios mintys kas vakarą sudedamos į trumpus filmukus Rolando Youtube paskyroje.

Per 10 dienų Rolandas nuėjo 430 kilometrų nuo Latvijos iki Lenkijos pasienio, taip savotiškai ir simboliškai atšvęsdamas Kaišiadorių miesto vardo 430-ąjį jubiliejų. Kasdien be išimties Rolandui teko pėsčiomis įveikti nuo 40 iki 57 kilometrų. Skamba įspūdingai? O kur dar 17 kilogramų kuprinė ant pečių ir ant jos besipuikuojanti Kaišiadorių vėliavėlė! Ne veltui prieš keletą metų šis žmogus rajono apdovanojimuose gavo nominaciją „BE RIBŲ“… Panašu, kad Rolando sumanymams ir jo ištvermei ribų tikrai nesimato.

Pasitikime kartu Rolandą šį antradienį, birželio 9 dieną 17:00 val. Teofiliaus Matulionio aikštėje prie fontano, pasveikinkime apkeliavusį Lietuvą kaišiadorietį ir pasidžiaukime kartu su juo!