Kaišiadorietis vilkiko slėptuvėje į Švediją įvežė 64 kilogramus kanapių

Gavę informacijos iš Lietuvos pasieniečių, Švedijos muitinės pareigūnai savo šalyje sulaikė Kaišiadorių gyventoją, vilkiko vairuotoją. Transporto priemonėje įrengtoje slėptuvėje jis gabeno 64 kilogramus kanapių.

Spalio pradžioje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai išsiuntė informaciją Vokietijos ir Švedijos teisėsaugai. Pasieniečiai kolegas informavo,kad Lietuvos pilietis krovininiu vilkiku, įtariama, gali gabenti narkotines medžiagas ir keltu vykti iš Vokietijos į Švediją.

Kitą dieną Treleborgo uosto terminale, Švedijoje, muitinės pareigūnai patikrino šį 41-erių Kaišiadorių gyventoją ir jo vairuotą krovininę transporto priemonę. Vilkikas buvo peršviestas rentgeno aparatu. Jo kabinoje, po vairuotojo grindimis, buvo rastos dvi slėptuvės. Jose buvo apie 64 kilogramus kanapių.

Švedijos muitininkai pradėjo tyrimą dėl narkotinių medžiagų gabenimo.

Informaciją apie kaišiadorietį ir jo daromas nusikalstamas veikas, susijusias su narkotinių medžiagų gabenimu, Pakrančių apsaugos rinktinės kriminalistai užsienio teisėsaugai yra siuntę ir anksčiau.

Švedijos kolegos už sėkmingą bendradarbiavimą atsiuntė padėką VSAT pareigūnams.

Nuotraukoje – Švedijoje rentgenu peršviestas minėtas vilkikas.

vilkikas-su-narkotikais

Valstybės sienos apsaugos tarnybos inf.

Naujienos iš interneto