Kaišiadorių jaunimas nusiteikęs patriotiškai

Lietuvos šaulių sąjunga – tai savanoriška, visuomeninė, sukarinta organizacija, kurios tikslas ruoštis atremti visų rūšių agresijas. Šaulių sąjunga jau skaičiuoja 95-uosius metus, o atkurtai Vytauto Didžiojo Kaišiadorių 14-ai šaulių kuopai – jau treji.

Kaip pasakojo šiuo metu Kaišiadorių 14-ai šaulių kuopai vadovaujantis būrio vadas Tomas Radvila, pradžioje jie tebuvo penkiese. Naujų narių, kurie norėtų susipažinti su karybos pagrindais, vaikinai pradžioje ieškojo tarp savo pažįstamų, draugų ir giminaičių. Po kurio laikų jų į užsiėmimus ateidavo jau nebe penki, o dvylika.

Nuo šio rugsėjo Kaišiadorių 14-oji šaulių kuopa išaugo keturgubai ir į užsiėmimus jau susirenka kone 50 jaunųjų šaulių nuo 11 iki 18 metų, kuriems paskaitas ir užsiėmimus veda Tomas Radvila ir Robertas Šustavičius. Užsiėmimuose jaunieji šauliai mokomi šaulio ideologijos, įgauna topografijos žinių, mokosi karinės taktikos bei kaip suteikti pirmąją pagalbą, gilina žinias civilinės saugos užsiėmimuose.

Visiems vaikinams ir merginoms, kurie nori prisijungti prie Kaišiadorių 14-ios šaulių kuopos ir kurie jaučia aistrą karybai ar nori įgyti įgūdžių, kurių niekur kitur negaus, siūlome Facebook pagalba susisiekti su Tomu Radvila arba Robertu Šustavičiumi tel. 8-604 97635

Naujienos iš interneto