Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungai skirtas mikroautobusas

Dvidešimčiai Lietuvos nevyriausybinių organizacijų Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis perdavė neįgaliesiems pritaikytus autobusiukus. Vienas iš dvidešimties „Peugeot Boxer Combi“ autobusiukų buvo perduotas Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungai. „Peugeot Boxer Combi“ devynių vietų mikroautobusuose yra trys vietos, skirtos žmonėms su neįgaliojo vežimėliu, įrengti specialūs keltuvai, kurie judėjimo negalią turintiems žmonėms padės saugiai ir patogiai patekti į automobilį. Atsiimti Kaišiadorių rajono neįgaliųjų organizacijai skirto autobusiuko į ministeriją vyko Savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Adomaitis.

Socialinės apsaugos ir darbo ministras L. Kukuraitis teigė, kad pavėžėjimo paslaugos neįgaliesiems labai reikalingos visose savivaldybėse, nes tai suteikia galimybę dalyvauti visuomeniniame gyvenime, dirbti ir bendrauti.

Naujutėlaičiai automobiliai išvažiavo į Birštono, Druskininkų, Elektrėnų, Neringos, Kauno ir Vilniaus miestus, Ignalinos, Jurbarko, Kaišiadorių, Kauno, Klaipėdos, Molėtų, Prienų, Rokiškio, Skuodo, Šiaulių, Širvintų, Trakų, Vilkaviškio ir Vilniaus rajonų savivaldybes. Šie mikroautobusai perduodami neįgaliųjų organizacijoms panaudos pagrindais.

Neįgaliųjų reikalų departamentas 2016–2018 metais nupirko ir nevyriausybinėms organizacijoms panaudos pagrindais perdavė 60 neįgaliesiems pritaikytų automobilių, tarp jų įskaičiuojami ir 20 autobusiukų, kurie perduoti penktadienį.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.