Kaišiadorių ligoninėje atlikti remonto darbai

Įgyvendindama projektą „VšĮ Kaišiadorių ligoninės kapitalinis remontas“, Kaišiadorių  rajono  savivaldybės administracija 2015 m. atliko VšĮ Kaišiadorių ligoninės 4 ir 5 aukšto dalies patalpų remonto darbus. 2015 m. iš Valstybės investicijų programos Kaišiadorių ligoninės patalpų remontui buvo skirta 289620,00 Eur.

Kaišiadorių ligoninė

Remonto metu  VšĮ Kaišiadorių ligoninės 4 ir 5 aukštų dalyje patalpų buvo atlikti sanitarinių mazgų, kabinetų, pagalbinių patalpų, palatų ir dalies koridorių remontai. Patalpose nudažytos sienos, įrengtos pakabinamos lubos, pakeista grindų danga, išvedžiota nauja elektros instaliacija, pakeisti vandentiekio ir nuotekų vamzdynai, radiatoriai. Remonto darbus atliko UAB „Irdaiva“.

Viso projekto vertė – 2703055,43 Eur, projekto finansavimo pradžia –2012-10-29, projekto vykdymo pabaiga priklausys nuo finansavimo.

Kaišiadorių ligoninė

Atnaujinus ir modernizavus ligoninės patalpas, pacientams bus užtikrinta ne tik jaukesnė ir malonesnė aplinka, bet ir šiuolaikiškesnės bei patogesnės gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugos. Į suremontuotas Kaišiadorių ligoninės 4 aukšto patalpas planuojama perkelti dalį Konsultacijų skyriaus gydytojų specialistų kabinetų, o 5 aukšto patalpose jau įsikūrė Vidaus ligų skyrius.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Levansavičiūtė

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto