Kaišiadorių r. Policijos komisariato viršininko sveikinimas

Gerbiami policijos pareigūnai,

Prigimtis davė žmogui pakankamai tvirtybės, tik reikia ja pasinaudoti, sukaupti jėgas ir nukreipti jas savo naudai. Tvirtybės sielai teikia daugiausiai du dalykai – tai ištikimybė tiesai ir pasitikėjimas savimi. /Seneca/.

Kiekvienas iš Mūsų esame tvirti ir pasirengę įveikti visas gyvenimo kliūtis, sunkumus ir ištikimai tarnauti tėvynei. Mes giname žmogaus teises, laisves, saugome visuomenę, valstybę, padedame žmogui. Sakoma, kad geri darbai yra daromi tyliai, jie tiesiog nematomi, tačiau būna labai džiugu, kuomet paprasti, nors ir maži dalykai yra pastebimi. Galbūt ne visada sulaukėte padėkos už pavyzdingą pareigų atlikimą, tačiau žinokite, kad didžiausias apdovanojimas yra kasdienis ir nuoširdus Jūsų darbas.

Šie metai – permainų metai. Reikėjo daug jėgų išmokti dirbti pagal naują veiklos organizavimo modelį. Nenusivilkite tuo, ką darote, nepraraskite optimizmo, nebūkite abejingi visuomenei. Kiekvienas pilietis susidūręs su įvairiais keblumais ir sutikęs policijos pareigūną, iš jo tikisi žmogiškųjų savybių ir pagalbos. Mūsų tikslas juk ir yra padėti žmogui. Tik nusistatęs svarbiausią gyvenimo tikslą, žmogus įstengia tinkamai tvarkytis. Net turėdamas paruoštus dažus dailininkas nieko nenutapys, jeigu jam bus neaišku, ką nori nupiešti.

Nuoširdžiai sveikinu Jus Policijos, Angelų sargų, dienos proga. Dėkoju Jums už atliktus darbus, išsaugotas žmonių gyvybes, paaukotą laisvalaikį. Dėkoju už paprastą žmogiškumą. Linkiu susitelkimo ir tvirtybės tarnyboje, o namuose patikimo šeimos užnugario. Tegul iššūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.“ būna kelrode žvaigžde Jūsų profesiniame kelyje!

Ramūnas Grigonis

Kaišiadorių r. PK viršininkas Ramūnas Grigonis

Naujienos iš interneto