Kaišiadorių prekybos centre „Senukai“ kilo gaisras (video)

Kaip informavo Bendrasis pagalbos centras, šiandien, gruodžio 20 dieną, 19 val. 40 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g. 116 atvira liepsna dega prekybos centras „Senukai“. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųstos specialiosios tarnybos.

Pasak ugniagesių atstovų, viso į gaisro vietą buvo išsiųstos net 9 autocisternos ir dvi autokopėčios. Atvykus į vietą paaiškėjo, kad aptvertoje teritorijoje ant rampos, šalia prekybos centro „Senukai“ sandėlio, degė čia sukrauti medžio pjuvenų briketai. 20 val. 9 min. ugniagesiams gelbėtojams gaisrą pavyko lokalizuoti. Šiuo metu vis dar vyksta patalpų vėdinimas ir baigiamieji darbai.

Laimei, „Senukų“ prekybos centro darbo laikas jau buvo pasibaigęs, tad žmonių evakuoti neprireikė. Tačiau tame pačiame pastate esančios „IKI“ parduotuvės klientų buvo paprašyta palikti prekybos centrą.

PAPILDYTA

Kaip informuoja Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pirmosios ugniagesių autocisternos gaisro vietoje buvo po 3 min. nuo gauto pranešimo. Ant prekybos centro „Senukai“ prekių rampos atvira liepsna degė sukrauti medienos briketai, polistirolas ir medinės paletės.

Atvykę ir atlikę žvalgybą ugniagesiai paskelbė aukštesnį pavojaus lygį ir paprašė atsiųsti papildomų ugniagesių pajėgų gaisro gesinimui.

Gaisro metu apdegė rampoje (50×6 m plote) buvę sukrauti 25 m³ medienos briketų, 2 m² polistirolo ir 15 vienetų medinių palečių. Paletės autokrautuvu buvo išvežiotos nuo rampos. Taip pat apsilydė ant paletės sukrautos santechnikos plastikinės alkūnės. Gaisro metu pradegė ir 10 m² rampos pastogės, 30 m² skardinės sienos dangos, apšiltinimo medžiagos ir perpilta vandeniu. Aprūko ir apdegė išorinės lauko sienos 100 m² plote ir vidinės pastato sienos bei lubos 40 m² plote. Išsideformavo ir buvo išlaužti metaliniai pakeliami vartai.