Kaišiadorių rajonas pradeda bendradarbiavimą su Kauno technologijų universitetu

Lapkričio 16 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės kvietimu krašte viešėjo Kauno technologijų universiteto (toliau – KTU) rektorius prof. Eugenijus Valatka, studijų prorektorius doc. dr.  Jonas Čeponis bei KTU Nacionalinio inovacijų ir verslo centro Bendradarbiavimo vystymo skyriaus vadovė dr. Rimantė Sedziniauskienė. Vizito metu lankytasi savivaldybėje bei Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje, kur aptartos bendradarbiavimo ir švietimo stiprinimo galimybės.

„Prof. Eugenijaus Valatkos ir jo komandos vizitas nuteikė itin viltingai. Siekdami pritraukti jaunimą rūpintis švietimu, taip pat gerinti verslo aplinką, mes turime teikti tokias švietimo paslaugas, kurios nenusileistų šalies didmiesčiams. Artėjant „Tūkstantmečio mokyklų“ programos projektui, turime puikią progą sustiprinti savo švietimo lygį bei bazę, tačiau visi žingsniai turi būti daromi apgalvotai. Tam mums reikalingas toks partneris kaip KTU“, – teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Susitikime su KTU rektoriumi ir jo komanda aktyviai dalyvavo ir Kaišiadorių Algirdo Brazausko bendruomenė. Mokytojai bei mokiniai turėjo unikalią galimybę išsakyti lūkesčius dėl bendradarbiavimo su Universitetu. Akademikų vizitai, naudojimasis KTU infrastruktūra, STEAM krypties plėtojimas, mokytojų kvalifikacijos kėlimas yra pagrindinės sritys, kuriose numatomas savivaldybės bendradarbiavimas su KTU. Tikimasi, kad naujos galimybės ir efektyvus bendradarbiavimas prisidės ne tik prie Algirdo Brazausko gimnazijos augimo, bet ir prie švietimo stiprinimo visose vidurinį išsilavinimą teikiančiose krašto ugdymo įstaigose.

Simboliška, kad prof. Eugenijus Valatka tapo pirmuoju rektoriumi, oficialiai aplankiusiu tiek Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, tiek ir patį kraštą. Viliamasi, kad šis vizitas taps dar vienu ženklu, bylojančiu apie Kaišiadorių krašto augimo perspektyvas. Tai jau antrasis savivaldybės ir KTU atstovų susitikimas, pirmasis susitikimas vyko praėjusią vasarą Kaune.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.